Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Man.City - Inter BL vélemények?

Man.City - Inter BL vélemények?

Figyelt kérdés

Holnap 21:00


Van tippetek? Ha igen, miért pont az? Fogadtok rá?



2023. jún. 9. 22:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a City megnyeri. A City-nél erősebb csapat nincs jelenleg Európában.
2023. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
1-es: hány góllal nyeri meg szerinted? Inter nem is szerez gólt?
2023. jún. 9. 22:25
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

Ha van igazság a földön és a karma jól működik, akkor az Inter nyer.

Mivel ez a világ nem így működik sajnos egyértelmű city győzelem

2023. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Igazából én is az Internek szurkolok, de tuti nem ők nyernek. Remélem azért izgi meccs lesz, nem csak szaladgálnak aztán 1 gól lesz, vagy annyi se 😬⚽
2023. jún. 9. 23:11
 5/36 anonim ***** válasza:
58%
Büntetőkkel a végén nyer a Manchester
2023. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem behúzza a City. Hatalmas különbség van a két csapat között sajnos, és innen már nem fogja elbukni a City, ha eddig eljutott. Ha igen, akkor tényleg nagy lúzerek, mást nem tudok rájuk mondani
2023. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
1,21 odds van a City-n hogy megnyeri. Őszintén megmondom, gondolkozok rajta, hogy olyan 5-600 ezerrel megküldöm, nyernék egy százast egy meccsen. Ha kiállítás lenne is tegyük fel, szerintem 10 emberrel is megnyernék. A City az erősebbik àgról jutott ide, Real és Bayern ellenfelekkel, a két legjobb európai csapatot ütötte ki simán. A másik ág egy vicckategória volt gyakorlatilag másodrangú gyenge csapatokkal. Onnan egy Bayern vagy egy Real is simán továbbjutott volna, csak emiatt van mèg itt az Inter mert onnan könnyű volt továbbjutni eddig.
2023. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hozzáteszem, hogy egy normális világban a City már a PL-ből és a BL-ből is rég ki lenne zárva a költségvetési csalások miatt. Így könnyű jó csapatot építeni, hogy egy olajmilliárdos megveszi a klubot és a világ összes pénzét rááldozza, meg elcsalják, manipulálnak a költségvetéssel. Csak persze a pénzről szól minden, így nincs itt semmi csalás. Ennyi pénzen már csak megnyeri. Ha a Realt 4-0-ra elverte, én döntő ide vagy oda, itt is kb ilyen eredményre számítok.
2023. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Juj 7-es.. ennyire biztos vagy benne?

Nekem a ma reggeli megérzésem döntetlent mond. Jaj mire tippeljek?

2023. jún. 10. 08:39
 10/36 anonim ***** válasza:
91%

A két csapat között óriási a különbség. A City simán nyerte a PL-t, behúzta az FA kupát, és a bl döntőbe jutott egy erős ágon, kiejtve a Reált és a Bayernt is. Méghozzá simán. Tulajdonképpen most kerültek csúcsformába, minden poszton egy aktuális világsztár játszik, és hasonló képességű cserék ülnek a kispadon.

Ezzel szembe az Inter, egy saját magához képest is szerintem viszonylag gyengébb serie a-ban a komplett szezonban totál esélytelen volt beérni az első helyre, a BL-ben pedig egy rendkívül szerencsés ágat kapott, ami akár egy erősebb EL ág is lehetett volna, így tudott bejutni.

Ha 10x játszák le a meccset akkor szerintem 8-9 alkalommal a City emeli fel a trófeát. Persze bele lehetne tenyerelni épp a kivételbe ma. Én örülnék is neki ha nem ez a hányinger olajcsapat nyerné meg.


De ahogy szokták mondani, egy meccsen bármi megtörténhet.

2023. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!