Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék focizni, de nem...

Szeretnék focizni, de nem tudom, hogy merre kezdjek el keresgélni. Semmi ötletem nincs ezért fordultam ide. Merre kezdjek keresgélni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,180 cm magas,80 kg.Szeretek focizni és jól is megy nekem,de úgy gondolom,hogy már kicsit túlkoros vagyok ahhoz,hogy elmenjek rendes focicsapathoz focizni mint utánpótlás. :-( Egyszer voltam kb 1 hónapig a Csepel nevű csapatnál még 2 éve,de anyagi gondok miatt el kellet mennem.Budapesti vagyok.Szigetszentmiklós és környékén nekem jó.Ha valaki tudna ajánlani nekem egy foci csapatot ahol volna helyem és még a felsőbb csapat is felfigyelhet rám az kérem írjon nekem.Nem csak hobbi vagy a pénz miatt szeretném csinálni hanem azért,mert a foci az életem.Szeretnék egyszer majd egy NB I felnőtt csapatában is szerencsét próbálni ha vagyok olyan jó,de nem tudom,hogy merre kezdjem.Ha valaki tud segíteni az kérem írjon,mert félek,hogy ha már 18 elmúltam akkor semmi esélyem erre.


Tudom elég furcsa a kérdés,de már csak ez az egy lehetőség jutott az eszembe.Teljesen kétségbe vagyok esve,hogy nem fogok futballista lenni.És még egyszer elmondom,hogy nem a pénz miatt vagy a hobbi miatt akarom csinálni hanem azért,mert úgy érzem,hogy helyt tudnék állni a magyar fociban és betudnám magam focizni a nagyok közé.Elszánt vagyok és eltökélt.Kész vagyok feláldozni mindent azért,hogy egyszer kifuthassak a pályára 20.000 ember előtt és focizzak.Ha vidéki csapatról van szó az sem gáz,ha kell költözök is.


2010. nov. 16. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:

igazából neked is késő már mint nekem,focizni 10-12 éves korodba már elkellett volna kezdeni.

ha akarsz akkor csak egyesületbe tudsz elmenni,a helyi focicsapatnál érdeklődj!kis vidéki focicsapatoknál több esélyed van pályára lépni,mint egy erősebb városi csapatban

sok sikert,keresgélést

17F

2010. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát köszi,de egyébként nekem még nem volt olyan napom,hogy ne rúgtam volna labdába de ezt most szó szerint értem :D

Én még a körömműtétem után is kimentem focizni a haverokkal szóval a labdaérzékemmel nincs gond.

2010. nov. 16. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:
jó csak az a nap mint nap foci az gondolom nem abból áll hogy először futsz, utána csinálsz sprinteket, nyújtásokat, passzolgatsz. dekázgatsz. pontrúgásokat csinálsz. azér ne hasonlitsuk már egymáshoz az edzést meg a focizgatást. amúgy nem késő elkezdeni csak sokra nem fogod vinni. ahhoz h vidd valamire ahhoz már 4-5éves korba el kellett volna kezdeni. menj el valami alacsony osztályú csapat edzésére. nézd meg. beszélj az edzővel van e lehetőség beállni vagy valami. sztem elégedj meg 100-200 nézővel. elfelejtheted sztem az nb1,nb2,nb3-at ahhoz késő már. én 17-évesen elmentem egy BLASZ 1-es csapathoz. lejártam edzésre és a tartalékba játszhattam is néha néha. ki kell hogy ábrándítsalak de focista ismerőseim játszanak nb3-ba és kisgyerek koruk óta egyesületbe játszanak. szal elfelejtheted az nb3at is.:S ifibe már nem kerülhetsz be a korod miatt. nagy csapatba se igazán. tartalékba valami alacsony osztálynál talán.
2010. nov. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyik haverom 16 éves életében nem játszott csapatban csak az iskola melletti mezőn fociztunk minden nap és neki nagyon ment elnézett a helyi csapathoz és 5 hónap után most ő a cséká. Egy próbát megér :)

Mindenesetre én a Szigetszentmiklósi TK-t ajánlanám az nem rossz csapat.

2010. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklósi TK-ba túl sok esélye nincs.
2010. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 elnino21 válasza:
tudok egy jó csapatot, ha gondolod privátba szívesen megosztom a részleteket
2011. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
sziasztok. 17 éves vagyok nekemis tudnátok valami tippet adni merre kezdkek el keresgélni nagyon szeretnék focizni.
2011. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Halásztelek:) szerintem jókis csapat jó hangulattal edző is jó aztmondtad szigetszentmiklós környéke szóval jó is lenne. Jah ésmég beis kerülhetsz a csapatba ha jól tolod.:)
2011. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Van esélyed járj el futni minden nap egyre többet súlyzózz erősíts! Folyton nézz focit és lesd el a cseleket! Jó edzést!
2015. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok, en 16 vagyok, en par hete gondolkozok azon h elkezdjem a focit mint sport, nem voltam meg csapatnal.. de nagyon sokat fociztam regen, otthon is csak a foci volt, suliban is, labda erzekem szerintem van, es azt mondjak nem is vagyok annyira fa labu, ugy h meg szeretnem probalni, h nagy csapatokba nem fogok bejutni azt tudom, de nem is baj, nekem csak az kell h focizhassak..
2016. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!