Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a legszebb stílusban...

Melyik a legszebb stílusban játszó csapat? (foci)

Figyelt kérdés

Sokan a Barcát mondják a legszebb játékot játszó csapatnak.

De én a Manchester United játékát jobban szeretem, mert a szélsőjátékuk sokkal aktívabb. A Barca mindig csak középre játssza a labdát és gyakran passzolgat hátul. De van aki szerint az arsenal játszik a legszebben vagy a real.

Várom válaszaitokat.


2010. dec. 3. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az angol focit szerintem ne keverjük a szép közé! eredményes, mint a német...

olasz vagy spanyol, kinek mi a kedvnce! nekem a barca

2010. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
AZÉRT A MÚLTHÉTI 7-1-ES GYŐZELME NEM VOLT CSÚNYA A MANCHESTERNEK
2010. dec. 3. 13:53
 3/13 A kérdező kommentje:

"olasz vagy spanyol"

Szerintem az olasz focit végképp ne keverjük ide.

2010. dec. 3. 13:54
 4/13 anonim ***** válasza:

nem a gólok száma határozza meg azt, hogy egy adott meccs szép vagy nem... bár túl sok a divatdrukker aki csak azért szurkol egy csapatnak mert húú de sok gólt lő, vagy mert hú mennyit passzol. Most a barca a menő meg a rejál margit, majd kinövik ezt is..


Az igazi fociban a védekezés és a taktika is benne van! Szóval az angol kiesik, a német is, marad az OLASZ és a SPANYOL szerintem is...

2010. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ne mond, hogy az angol csapatok nem tudnak védekezni, és taktika nélkül játszanak, ez hülyeség pont, hogy ezek rájuk igazak a legjobban, néha sajnos túlságosan is
2010. dec. 3. 14:00
 6/13 anonim ***** válasza:

"Az igazi fociban a védekezés és a taktika is benne van!"


- Akkor, gondolom, 2004-es EB-nél a Lett csapatnak is nagyon szúrkoltál... Szerintem eléggé merész kijelentés, hogy "Az igazi fociban ez-meg-az benne van." Eléggé szubjektív, hogy kinek mi testzik, és sokak számára nem vonzó a túltaktikázott meccsek. És szíve joga valakinek azért szeretni egy csapatot, mert sok gólt rúg, vagy alapból nem szeretni az oalsz focit; ehhez nem kell divatdrukkernek lennie.


A válaszra válaszolva: valószínűleg a Barcelonát mondanám, mert azért rosszabb formában is tudnak elfogadható focit mutatni, és nem görcsölnek. Amúgy magát a csapatot annyira nem szeretem.

2010. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy az angol foci csúnya, ja úgy igen h az angol válogatott nagyon gyengélkedik de ha a csapatokat nézzük mint például az Arsenal az a játék azért odabax olasz foci meg elég unalmas, spanyol még a jó
2010. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Barcelona játékstílusa tetszik, amit nagyon nem szeretek, az a Francia foci. De múltkor láttam egy nagyon látványos német meccset is, sajnos már nem tudom kivel játszottak, de a Mainz volt az egyik csapat, szépet játszottak, de nem jellemző egyébként.(szerintem)
2010. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Arsenal csodálatosan járatja a labdát.:)
2010. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is a Barca. Öröm nézni amit a labdával csinálnak, egyszerűen olyan összhangvan Xavi,Ini+Messi között amilyet nem nagyon látni máshol.


Egyébként olasz drukker vagyok, de az olasz foci jelenleg haldoklik :((

2010. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!