Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kezdjek el teniszezni?

Hogyan kezdjek el teniszezni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen érdekel ez a sport. Sportközvetítéseket is szoktam nézni. Barátaimmal gyakran elmegyünk közösségi helyekre teniszezni, de az inkább tollasozás. Elszeretnék kezdeni komolyabban foglalkozni ezzel. De hogyan??? A MTSZ honlapján nézegetek egyéni versenyeket de azok mind Pesten vagy messzebb vannak. Én BAZ megyében élek. Menjek el oda??? Vagy várjam meg még lesz a közelben??

14/F


2011. febr. 19. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Drága sportt ám, ha van pénzed akkor jó teniszező lehetne belőled..


pénz,pénz,pénz...

2011. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.... :PPP

Tudom h nagyon drága. Már elkezdtem spórolni és szüleim segítségét is kérem majd. :D

2011. febr. 20. 11:53
 3/4 anonim válasza:

Jársz valahova edzésre? B.A.Z. megyén belül hol laksz?

Én is teniszezek, Miskolcon lakom, de itt van is egy tenisz sportegyesület. Bár nem hinném, hogyha 14 évesen elkezded, akkor valami hű de nagy játékos válna belőled, de ha érdekel ez a sport, meg kisebb versenyeken meg akarod méretni magad, akkor csak hajrá =)

17L

2011. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csobádon lakom ami nincs túl messze Miskolctól...
2011. febr. 25. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!