Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 17 évesen még mennyire lehet...

17 évesen még mennyire lehet megtanulni teniszezni?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy versenyszintről már lekéstem, de bárkivel beszéltem (akik hobbiként tolják), azok is sokkal korábban kezdték
2011. ápr. 3. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Teljesen meg lehet tanulni teniszezni. Ismerek pár embert aki később kezdte és elég jól nyomják.

2011. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ha előtte is sportoltál versenyszerűen mondjuk asztaliteniszt vagy squash-t akkor azért nem késő! Egyébként tehetség és elhivatottság kérdése mert van aki 4 éves kora óta teniszezik és mégse vitte sokra!
2011. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az, hogy ki, milyen szinten űz egy sportot, nem korhoz kötött. Pláne nem hobbi szinten. Vágj bele nyugodtan! :D
2011. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet egészen jól tanulni teniszezni akár felnőtt korban is.


Persze nemzetközi versenyek szintjére nem kell gondolni, de nekem több felnőtt tanítványom is van, akik 1 év alatt eljutottak odáig, hogy másodosztályú csapatbajnokságban indul idén. Na persze ez nem egy Roland Garros szint, de ott már élvezetes és jó játék van hosszú és izgalmas labdamenetekkel, nem abból áll a meccs, hogy 2 ütés után valaki ront.


Tehát én azt mondom, hogyha szeretnél játszani a mozgásért és magáért a játékért akkor nyugodtan kezdj neki. Egy jó edzővel és heti 1-2 óra játékkal már 1 év alatt igen stabil eredményt lehet elérni.


egy edző

2011. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem, ha ráfekszel, 20 éves korodra nagyon jó lehetsz, 25 évesen meg nyerhetsz már Roland Garross-t. elhivatottság kérdése.
2011. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez már nem elhivatottság kérdése. Semmi esélye Grand Slam-re, főleg nem nőként.


Jó teniszező minden további nélkül lehet, profi nem.

2011. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!