Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Real Madrid legyőzheti a...

A Real Madrid legyőzheti a Barcelonát a BL-ben?

Figyelt kérdés
Most eléggé lefutottnak látszik a BL. A Barca biztos legyőzi az 5-0 után a Madridot és a Manchester is a Schalke. A Finalé is csak formalitás lesz a két évvel ezelőtti ismétlése. De valóban ? Már semmi érdekes váratlan fordulat nem tőrténhet ? Hátha egy meccsen megfogja Murinho Gardióláékat és a visszavágót meg kihúzzák. Szerinted lehet ?
2011. ápr. 11. 17:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Nem,
2011. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Ez olyan kérdés, hogy 2 közül lehet választani: vagy sikerül megfognia a Realnak a Barcelonát, vagy nem. A futball megjósolhatatlan, nagyon kicsi dolgok (nüanszok) dönthetnek. Érdekes ez a BL-kiírás is... Szinte biztosra vehető a Real-Barcelona-elődöntő, de még bármi megtörténhet. Mourinhóval nagyot lépett előre a Real Madrid, és remélem hogy csak jobb lesz a KIRÁLYI GÁRDA!

HALA MADRID! :)


Krisztián.

2011. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Little_Girl válasza:
0%
Legyőzheti.de nem fogja;)!! HAJRÁ BARCA! (L):P
2011. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Én Real szurkoló vagyok és inkább azt mondanám várd meg a szombati (bajnoki) és szerdai kupa meccset(majd az alapján eldől szurkolói szemmel lehet-e esélye a Nou Campban a Madridnak.) Ha bajnokin nem verik meg a Barcát akkor nem sok esélyt látok a BL-re . Bár José a bajnokságot nem túlságosan erőlteti mert 8 pontos a katalánok előnye , így tehát ebből se biztos , hogy vonhatunk le következtethetést.

Én Realista vagyok Real szempontból szóval , HALA MADRID!

2011. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A Real-t a Barca bele foglya döngölni a földbe.

3-1 lesz a végeredmény.

2011. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

A 3-1 nekünk jó , ugyanis mi játszunk otthon.;)

Hala Madrid !

2011. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
27%
Szerintem a bajnokin egy 4-0 - val hazaküldjük a szaros Barcát. A kupadöntőn beáll a Barca védekezni, így megússzák egy 6-0 - s vereséggel. Ezután kirúgják Guardiolát, és a Bl-ben is legázoljuk őket. HALA MADRID!!!
2011. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez az hogy az El Classicon most nem kapni hiteles formát a csapatokról, mert a bajnokság már elúszott és Murinho tartalékól a BL-re. Vele nagyon sokat fejlődött a Madrid, ha nem ő lenne az edző nem is hinném, hogy lehet esély, de így előfordúlhat, mert minden csapatot el lehet kapni valahol és Murinhonak tavaly sikerűlt és ez a Madrid semmivel nem rosszabb a tavalyi Internationalénál.
2011. ápr. 11. 21:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő nemtudom melyik bolygóról követi az eseményeket, de valamit félrenézhetett az elmúlt hónapokban. Esélye meg miért ne lenne a Madridnak?
2011. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő te is mintha másik bolygórol követnéd az eseményeket:D. 0-5 volt legutóbb
2011. ápr. 12. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!