Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri elkezdenem teniszezni?...

Megéri elkezdenem teniszezni? 17/f

Figyelt kérdés
Hát, lehet h furcsa lesz a kérdés, de 17 éves vagyok, és elszeretnék kezdeni teniszezni, tudom hogy már profi szinten versenyeken, világkupán, VB-n, Olimpián nem nagyon indulhatok, mert ahoz már késő, de hogy amatör szinten, normálisan megtanulhassak, házi versenyeken, vagy ilyen amatőr versenyeken indulhassak, arra van még esély? Vagy akár csak hobbi szinten megtanuljam? 17/f
2011. máj. 7. 12:52
 1/4 Vadmeggy ***** válasza:

Én 14-15 évesen kezdtem el teniszezni, de csak hobbi szinten. Versenyekre esélytelen lesz kijutnod, ugyanis a mezőny nagyon erős. A profi teniszezők és a legtöbb amatőr is már 5-6 évesen kezdi el a sportot.

Szerintem mindenképpen kezdd el, mert megéri! Én nagyon sok sportot csináltam, de a teniszt szerettem a legjobban.


Érdemes először edzővel megtanulni az alapokat, utána mikor pedig már magabiztosan tudsz játszani, keress egy partnert aki veled egy szinten van.

2011. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amatőr versenyeken simán, én 22 voltam mikor elkezdtem és ilyen versenyen elértem szép eredményeket. Szóval csak bátran! A profi karrierhez meg rengeteg pénz kell.
2011. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,veszíteni nem fogsz vele,ha pedig tetszeni fog és jól is játszol akkor sok örömöd lehet benne.Nagyon jó hobbi.
2011. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat, de tudtok nekem valami klubbot vagy edzőt mondani ahol ellehet kezdeni? Mert én most nézelődtem neten, de inkább mind gyerekeknek szól (5-6-7, 10-13 éveseknek) és én nem értem ezeket. :D

Vagy csak egyek egy ütőt, labdát, és menjek ki az utcára, és a ház falán pattogtassam? :D

2011. máj. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!