Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit érdemes megtennem holnap...

Mit érdemes megtennem holnap tippmixen?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre, legalább egyszer nyerni, nem kell nagy összegnek lennie :( Mennyi legyen a tét?
2011. jún. 1. 14:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az eredmény változhat, de mégis..
2011. jún. 1. 14:23
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem most ne tegyél,ép eszű ember nem fogad a mostani barátságos meccsekre,utánpótlás tornákra,északi bajnokikra

várd meg az augusztust,a spanyol,angol,német,olasz és francia bajnokságok kezdetét

2011. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit lekéstél, most voltak a kupadöntők, EL, BL döntők. Azokra lehetett volna fogadni jó eséllyel. Hát most szerintem se nagyon rakj. Ha raksz akkor inkább vmivel többet 1000-2000, és 2-3 esemény max, nekem ez vált be. Amúgy szerintem forma-1 ben Alonso fog nyerni a következő 2 futamból egyet, nagyon benne van már (kanadai, valenciai). És arra olyan 10x szorzó körül szokott lenni kezdetben.
2011. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem :/

azért köszönöm :)

2011. jún. 1. 18:22
 5/8 A kérdező kommentje:
De van aki fogad valamire mostanában?
2011. jún. 1. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel más nem nagyon van, ritkán ugyan, de rászánom magam néhány észak-európai meccsre...Akárhogy is, tippmix nélkül én már élni sem tudok :D
2011. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most lesz a Copa America nem? Azokra rakhatsz.
2011. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

itt egy tegnapi eredmény:

Nigéria-Argentína:4-1

na ezért nem rakok most

2011. jún. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!