Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért szeretik olyan sokan a...

Miért szeretik olyan sokan a focit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
azért hogy legyen miért szétverni a másikat
2011. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ez az a sport amit bárhol lehet játszani a világon, nem kell hozzá víz vagy sporteszköz, csak 1 labda. És kb ez az első sport amit gyermekként kipróbál az ember, első példakép is focista általában mert sokat kernesnek és jól tudnak cselezni/passzolni.

És mivel mindenki ismeri ezért több embert érint mint 1 sokkal izgalmasabb, fárasztóbb, nagyobb csapatmunkát igénylő alig ismert sport, ezért nagyobb média háttért is kap, több közvetítés, jobb és pörgősebb kommentátor mint egyéb sportoknál. Meg ugye gyakran vannak focimeccsek, szóval hetente 1x lehet okot okot találni a haverokkal való lazulásra tv előtt :D

2011. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utolsó ez sok másik sportra is igaz lehetne :D


szerintem is egyébként az egyszerűsége miatt terjedhetett el, amúgy meg sok másik sport is lehetett volna ilyen népszerű, nem tudom miért pont ez lett felkapott.

2011. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sokkal élvezetesebb, mint a többi sport. ennyi
2011. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gauldoth ***** válasza:
Mert jó.
2011. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi kell hozzá ? egy labda és két teljesen mindegy mi amivel ki lehet jelölni a kaput. Emellett még egyszerű szabályai is vannak, de a legfőbb dolog az, hogy jó!
2011. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert b@zik?
2011. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Ez a sport számomra a legkiválóbb aktív pihenés, főleg azért mert én imádok rúgni :D (Mindegy hogy ágyat,szekrényt, embert, vagy labdát) ígyhát inkább azt rúgom amit arra találtak ki. Egyébként meg Szerintem azért ilyen népszerű, mert egyszerű de, 1,5-2 órára képes összehozni akár 100.000.000. embert énekelni,szórakozni, nassolni :D
2011. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!