Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az hogy a Barcelónát...

Miért van az hogy a Barcelónát nagyon kevesen szeretik?

Figyelt kérdés
Pedig itt vannak a világ legjobb játékosai Messi Iniesta Xavi Villa stb.Biztos irigykednek. Soha nem felejtem el amikor a 2010-2011 Bl-ben játszott a Barca a Reálal az elődöntőben, és Piqué Puyol Busqets úgy megfutatta Ronáldót hogy már Ronaldó széttárta a karját, persze a Barcások meg röhögtek rajta. Meg Ronáldót milyen jó játékosnak tartják ez igaz is féligmeddig. Ronáldó egyéni játékos nagyon keveset paszol és 10 ből 7 szer nem tudja megoldani egyedűl. Messi meg csapatjátékos.
2011. júl. 28. 14:45
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
Ez oltári nagy baromság :D Egyébként Ronaldóhoz annyit fűznék hozzá hogy HA olyan kedve van jól szerepel és képes együttműködni(ritka..) ha olyanja van szarik az összes meccsbe. Mourinhot a csapaton belül is utáljak(lásd:S.Ramos)Még Guardiolához a barcások óriási tisztelettel állnak, és szeretik is. BARCA <3
2011. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:16

az lehet a bayern münchen is

2011. aug. 3. 23:44
 33/46 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti ennyire vakok vagytok hogy nem lássátok hogy a Xavi milyen paszokat ad meg az Iniesta hogy megtudja húzni ott a szélét meg a Messi a kis apró lábaival milyen cseleket csinál. Olykor maga allatt vezeti a labdát Messi úgy mint Maradóna annak idején. Meg 3 méteren belűl cicáznak. Itt nincs olyan mint a Reálnál meg a Man Utd-nél hogy a magas passz. Milyen jól kitudják paszolni az embereket. Meg nincs olyan passz hogy alig gurul el a labda a másikig (pl Anelka [Chelsea]) kemény lapos passzok vannak. Sokan mondták hogy nincsenek messziről lőtt bomba gólók meg lövések hanem csak a hagyományos 16-oson belüli gólók vannak. Aki ellövi távorrol az úgy van vele hogy vagy be megy vagy nem. meg azért lövi el mert nem tudnak át mennni a védelmen. Többek között ezért van sok Barca szurkoló. " HAJRÁ BARCELONA "
2011. aug. 3. 23:45
 34/46 anonim ***** válasza:
0%
Azért van sok barca szurkoló mert mindig ők nyernek mindent és ezért azt hiszik hogy hűdejó csapat.Pedig csak kikészítik az ellenfelet azzal,hogy össze vissza passzolgatnak és utána meg nyert ügyük van.+ színészkedés,menjenek inkább a madáchba szinészkedni.
2011. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
de legalább tudnak passzolni :)
2011. aug. 4. 12:09
 36/46 A kérdező kommentje:
szinészkedések: A Ronaldo mit csinált a Manchesterbe tizenhatoson belül elesett úgy hogy hozzá se értek és a bíró bekapta a horgot. A BL-be amikor kiállították Pepe-t Dani Alves-sel szemben, mit tehetett volna szegény Alves hagyta volna ott a lábát hogy utána meg söpörni keljen a csontjait. Pepe-nek nem kellett volna nyújtott lábbal odamenni. Én ha nem Barca drukker lennék befújtam volna én is a szabadrúgást és a piros lapot, mert 1 centi volt a két láb között. Vissza Ronaldo-hoz azt nyilatkozta hogy azért húzza el mindig a lábát mert nem akarja hogy sérülése legyen, EZ MESE. Egyébként meg nem csak Messi-ből áll ám a Barca. Az egész csapat odateszi magát a meccsen. Egy ember nem nyeri meg a meccset.
2011. aug. 4. 12:21
 37/46 A kérdező kommentje:
na ezt most találtam és nagyon jó [link]
2011. aug. 4. 17:49
 38/46 anonim ***** válasza:
Khmmmm, khmmmmmmm. Barca-Guadalajara 1:4 khmmmmm...... Guadalajara-Mardid 0:3 khmmm...... (;D)
2011. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
nézd már meg milyen csapattal ált fel a Barcelona: Pinto; Fontás, Piqué, Abidal, Jonathan; Keita, Xavi, Thiago, Cuenca; Carmona és Villa. A Real meg így ált fel: Adán - Arbeloa, Varane, Carvalho, Marcelo, Alonso, Granero, Kaká, Özil, Benzema, Cristiano Ronaldo. Csak Adán és Varane van a B csapatból. A Barcánál pedig: Fontás; Jonathan; Thiago; Cuenca; és Carmona; Azért van külömbség és még Pintot is a B csapathoz sorolnám mert ott szokott edzeni. Ennyi
2011. aug. 5. 13:19
 40/46 anonim ***** válasza:

De jó hogy törlik a kommentemet.. Akkor megpróbálom szebb hangnemben kifejteni a véleményemet csak az a baj hogy tényleg nagyon szánalmas "drukkerei" vannak a Madridnak.


A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:37

Szóval nem tudom te tényleg ennyire szánalmas "fan" hogy nem látod a különbséget egy felkészülési sörmeccs és egy Bl elődöntő vagy El Classico között? Ilyen meccsekből derül ki hogy ki a jobb a Barca vagy a Real. És ezeken a meccseken ki is derült.:) Vagy az elmúlt 3 évben megnézed a bajnoki vagy Bl eredményeket ez trófeákban is megmutatkozik.;) Úgyhogy jöhetsz azzal hogy a R.M. megverte ezt a csapatot de ez akármilyen nagy örömöt is szerez a Real Madrid fanatikusainak akkor sem számít semmiben.:) A Barca bukjon el idén minden bari meccset de nyerje meg idén azokat amiket tavaly, a Madridnak meg maradhatnak az ilyen Gadajara (nem tudom jól írom e de te biztos jobban ismered nálam ezt a csapatot) nevű csapatok elleni "sikerek".;)

2011. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!