Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a Nike Mercurial...

Mit gondoltok a Nike Mercurial v a Ctr 360 a jobb cipő? Melyikben jobb játszani? Melyik kényelmesebb? Melyiket ajánljátok? Cipővásárláson gondolkodok és nem tudok dönteni. Eddig egy Mercurialom volt és nem tudom hogy váltsak vagy vegyek még egy olyat

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
MERCURIAL!!!
2011. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi de indokot is kérhetnék? :D Mert én is tudom hogy jó a Mercurial de nem tudok Ctr 360-ashoz viszonyítani mert 1 ismerősömnek sincs olyan.
2011. júl. 31. 20:22
 3/8 anonim válasza:

CTR 360 nem csúszkál. (legalábbis a nekem nem csúszkált)

mármint a füvön...

2011. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mercurial ez egyértelmű..azért mert könnyű kényelmes.Nekem már 3 éve az van. De nekem van egy Mercurialom egyszer se használtam és kicsi a lábamra ha kell odaadom mert úgyis ELADÓ.Ha kell küldök róla egy képet ?
2011. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Hát mérettől függ de ha 43-mas vagy 43.feles esetleg még a 44-es akkor érdekelne. E-mail címem: tothben96@g-mail.com Mennyi lenne az ára? ja és ha azt a képet is kérhetném róla :)

2011. aug. 2. 20:57
 6/8 anonim válasza:
van msn-ed?
2011. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen mert letiltottak mert annyi bejövőm volt :S :s:s Facebook-on esetleg? Itt a profilom ha jó: [link]
2011. aug. 2. 21:33
 8/8 anonim válasza:
Bejelöltelek.:D
2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!