Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a világ jelenleg legjobb...

Czirják György kérdése:

Ki a világ jelenleg legjobb focistája?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 11:40
1 2 3 4
 1/34 ✮ʝօк&# ***** válasza:
35%
Szerintem nincs olyan, hogy a legjobb és pont. De most egyértelműen Lionel Messi-t tartják annak. Ennyi idősen több mint figyelemreméltó amit elért, és még messze van a vége :)
2011. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
18%

CRISTIANO RONALDO.

Messit csak azért tartják a legjobbnak, mert befejező csatár, kiváló középpálya van mögötte, Iniesta és Xavi tömködik labdákkal, neki csak bele kell botlania a passzokba. Tehát a sok gól csak a barcás pozíciója miatt van, de ha megnézzük válogatottban, semmit sem ér. És a Barcelona is nagyrészt az UEFA-nak és a színészkedésnek köszönheti a legutóbbi Bl sikereket.

2011. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 ✮ʝօк&# ***** válasza:
39%
Második, szánalmas vagy, unhatnátok már ezeket a szövegeket..
2011. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
48%

"És a Barcelona is nagyrészt az UEFA-nak és a színészkedésnek köszönheti a legutóbbi Bl sikereket."


Igen, jobb színészek, mint Al Pacino, összeszínészkedtek már több bajnoki címet és Bl-győzelmet. Haha, na persze. Nem vagyok ugyan nagy Barca-drukker, de unalmas már, hogy egyesek nem képesek elfogadni, hogy jól játszanak, ezért nyernek. Persze hisztizni egyszerűbb.

2011. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb (legalábbis számomra mindenképp) Xavi.

Hihetetlen, hogy hogy lát a pályán, mintha mindig az ellenfél előtt járna agyban 2 lépéssel.

Sajnálom, hogy nem ő kapta a legutóbbi aranylabdát (persze nem sajnálom Messitől sem, de ha egy ilyen fantasztikus játékos még a VB évében sem kapja meg, tartok tőle, már soha nem is fogja)

De mindenkinek más szerintem a világ legjobb focistája, pl. lehetne Casillas is, de általában az emberek gólvágókat preferálják.

2011. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

ez a messi ronaldo barca real ellentét már agyamnak megy. jó mindkettő, ha színészetről van szó egyik csapat se rossz, de nem ez a lényeg. mellesleg aki írta a messit a válogatottban, miért, ronaldo aztán olyan sok mindent elért a válogatottjával már nem? nem hallottam róla, hogy vb vagy eb győztes lenne. más kérdés hogy argentína is máskor szerezte meg a vb címet, de válogatott szinten is nagyjából ugyanolyan szinten van mindkettő...

16/F

2011. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:

ma 18:34!

Ronaldonak van egy EB második helye és egy VB negyedikje is :)

2011. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok.

nem azt mondom, hogy teljesen ugyanazon a szinten vannak. viszont ami tény az tény, a "csúcsra" egyikőjük sem ért el a válogatottal, és mind a kettő játékos közt van különbség, mint a klub, mint a válogatott, mint egyéni dolgokban. ezért is nem lehet kijelenteni hogy XY a világ legjobb focistája. régen lehet még működött, de akkor sem nagyon hiszem. az argentin válogatottal lehet ronaldo még ennyit sem érne, csakúgy mint messi a portugállal, vagy messi a realban míg ronaldo a barcában. mindkettőjüknek megvan a maguk stílusa, nem lehet kijelenteni, hogy melyikőjük a jobb.

2011. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
52%

Második!

De beszűkült vagy,komolyan nem értem,h lehet valakinek ilyen szerencsétlen csőlátó gondolkodásmódja.Tipikus Realos gondolkodásmód.(Eddig azt hittem,h csak a mi városunkban ilyen balf*szok az emberek,de látom a Realos csapatszellemet,mindenhol egyformán hülyék)

2011. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
38%
C. Ronaldo és Neymar.
2011. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!