Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Újpestiek! Ha bekopogna...

Újpestiek! Ha bekopogna hozzátok egy Ferencvárosi játékos, ti elzavarnátok, vagy behívnátok beszélgetni, autogramot kérni?

Figyelt kérdés
Vagy forditva.
2011. nov. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy ívben le kakilnám, engem nem érdekel egyik sem sőt a foci se, szóval nem érdekelne.
2011. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem érdekel a foci.

régebben jártam meccsre,de elsősorban a huligánkodás miatt,nem azért mert drukker vagyok.

azt se tudom kik vannak most a fradiban.

uh kinéznék a kukucskálón és ha nem ismerem,akkor alapból nem nyitok ajtót senkinek.

2011. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vennék tőle télálló rózsaburgonyát! Hozzám ciguk ne jöjjenek!
2011. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mit akar, gondolom ha bekopog valaki hozzám nem azért jön, hogy autogramot kérjen vagy hogy baráti csevejt folytassunk, hanem valami konkrét célja van. Amúgy meg pont nem érdekel, hogy ki hol játszik, nem attól lesz valaki jobb/rosszabb ember.
2012. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!