Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pártatlanoktól és nem elvakult...

Pártatlanoktól és nem elvakult szurkolóktól kérdezem: szerintetek a Real Madrid vagy a Barcelona a nagyobb színész csapat?

Figyelt kérdés

(Én Barcelona szurkoló vagyok...és tudom, hogy néha előfordulnak nálunk is színészkedések. (Busquets, Alves, Cuenca és valljuk be néha Messi részéről is) de nem gondolom, hogy többet színészkednénk mint bármelyik másik csapat, illetve, hogy ez lenne a főjellemzőnk.

Ezért zavar, hogy a madridisták, pont ők, akiknél olyan játékosok játszanak mint Ronaldo vagy Pepe, színészezik le a Barcelonát.)


2011. dec. 25. 14:07
1 2 3
 1/26 escrogar ***** válasza:
30%
Barca...lassan már egy Oscar-t is kaphatnának...
2011. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
30%
barca
2011. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Még a Barca,de egy 1-2 év és a Real!
2011. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Én nem vagyok nagy spanyol foci rajongó, szerintem a Barca játszik jobban rá, és kihasználja azt, hogy a bírók védik Messit, mert a közbeszédben már annyira elterjedt, hogy szegényt állandóan rugdalják, hogy lassan senki nem meri szerelni, mert akkor lapot kap.
2011. dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 ✮ʝօк&# ***** válasza:
7%
Igen, meg kell hagyni Busquets nagyon tud színészkedni, de a Barcelónából ő az egyetlen aki CR színészi teljesítményét eléri.
2011. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én csak a classico-kon láttam színészkedést, de ott szerintem a brutális játékra olt a válasz.:)

a nagy Mou mindig mondja, h csak a barca ellen kapnak pirosat....most ki ellen is kaptak:? (tök feleslegesen)

Ennyi...

2011. dec. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
46%
barcelona
2011. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
barca
2012. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
54%
Barca színészkedni imád és tud is.Szerintem a Real nem annyira.Védik a bírók a törpe Barcásokat.
2012. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
Látm sok itt a "pártatlan" amúgy meg Real Di maria meg Cr7 ( bár mostanába már annyit nem szokot) Barcába is van alves vagy busquets de minden foci csapatba szoktak szimulálni a nagyon kemény angolbajnokságba is elég sokat.. Am meg Messi ritkán szinészkedik ezt csak a Reálosok találták ki de nem 1 meccs volt ahol pl barcának nem fújták be az 1 értelmű 11est a Madrid meg olyat is meg kapott ami nem is volt a 11 belül. Ezel nem a barcát akkarom védeni csak unalmas hogy a Sok Madrid drukker ezt hajtógatja mert 1 classicon téleg szinészkedtek. Am meg még mindig jobb volt mint a Reál brutiális játéka
2012. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!