Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki tudja, hogy hol lehet...

Ki tudja, hogy hol lehet Magyarországon vagy Ukrajnában az idei foci VB-re jegyet venni minél olcsóbban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Készülünk menni a foci VB-re, ami az idén Július környékén lesz Kijevben tartva. Erre a meccsre szeretnénk jegyet venni, de a magyar jegyirodákban váltva 25-30 ezer Forintokba kerülne, amit kicsit sokallunk. Úgy sejtjük, hogy ha helyben, Ukrajnában vennénk meg azt, nagyságrendekkel olcsóbb lenne - ugyanaz a hely, ugyanaz a jegy.


Ennek szellemében szeretnék minden kedves és kedvetlen usert megkérdezni, hogy van-e valakinek ötlete, hogy odakint (pl. Ungváron, Munkácson, Csapon, esetleg Lembergben (Lvov-ban) vagy Kijevben) megvásárolva mennyibe kerülhet a jegy a nevezett neves meccsre?

Esetleg valakinek ötlete idehazára, egy olcsóbb jegyirodát merre találunk, ahol nem akarják a huszadik bőrt is lehúzni rólunk?


2012. jan. 8. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak ez nem VB lesz hanem EB!
2012. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De ti nem tudom milyen álomvilágban éltek. Ukrajában a bűnözés melegágyában vennétek jegyeket? Amikor a jegyüzérek tripla árakon szabják meg az árakat? Szerintem ennél olcsóbban nem nagyon fogtok jegyet kapni.
2012. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ukrajnában*
2012. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És nem is írtad oda, hogy melyik meccsre. De szerintem sem olcsóbb ott semmivel.
2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ACABMészy:

Bocsánat, EB-t akartam írni.


Nincs igazad teljesen. Voltál már valaha is Ukrajnában életedben? Egyáltalán tudod, hogy hol van Ukrajna? Én 14 éve járok oda, bár az utolsó 8 hónapban nem volt rá időm átmenni, ezért is dobtam fel ezt a kérdést.


Egyébként nem hinném, hogy a mai világban egy ilyen jellegű dologban üzérkednének, mint a Foci EB-re a belépő. Ha már vonatjegyet sem hamisítgatják, akkor ezt sem fogják.


Csak azok a helyek érdekelnének, ahol lehet kapni ezt a jegyet.

2012. jan. 8. 21:39
 6/12 A kérdező kommentje:
És a legjobban Kárpátaljaiak hozzászólása érdekelne... Köszi! :)
2012. jan. 8. 21:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem üzérkednének? Nem-e? Akkor te valami korrupciómentes világban élsz! Mindenki tudja hogy az ilyen nagy eseményeken feltűnnek az olyan szervezetek, amelyek horribilis áron kínálják a jegyeket. Nem csak EB,VB meccsekre hanem BL, EL meccsekre is. Egy kicsit nem ártana utánanézni a dolgoknak! És most csak a valóságot írtam le.
2012. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Végülis igazad lehet... :)

Na majd jobban utánajárok. Apósomat épp most kértem meg, hogy járjon utána.

Csak arra építettem, hogy pl egy Csap-Kijev vonatjegyet míg BPesten 14.000-ért veszel meg retúrban, ugyanaz Csapon 4.000 Ft oda-vissza. (Csap Záhony mellett van)

2012. jan. 8. 21:57
 9/12 anonim válasza:

Itt egy link az ukrajnai vasútjegy üzérekről, ha van kedved olvast át. Szerintem ugyanez a helyzet a a foci eb jegyekkel is. Hiába no, itt minden így müködik.


[link]

2012. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már rég nincs jegy.(sajnos).

CSak azok vehetnek jegyet, akiknek van bejelentett lakcímük a résztvevő országok valamelyikébe.(oda is akkora a túljelentkezés, hogy sorsolni fognak valószínű, mint az első körben)

2012. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!