Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem tudom még rendesen...

Miért nem tudom még rendesen behajlítani a térdem?

Figyelt kérdés
Kedves válaszolók az lenne a kérdésem, hogy nekem egy hete a térdem kifelé megrándult és voltunk vele bent a kórházban azt mondták csak sima húzódás a belső szalagnál. Azóta pihentettem, kenegetem és a fájdalom már elmúlt nagy részben, de sajnos még mindig nem tudom 90 foknál nagyobb szögben behajlítani a térdem a fájdalom miatt és nem is engedi. Az lenne a kérdésem, hogy ez a további pihentetéssel megoldódik vagy esetleg valamit elnézhetett az orvos? Előre is köszönöm a válaszokat és kíváncsi vagyok, hogy ti nektek előfordult esetleg ilyen és ha igen akkor mit csináltatok ?
2012. márc. 19. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Pihentesd, esténként menny el kocogni, vagy kicsit gyalogolni hosszabb távot.
2012. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! és még kérdezném hogy ez tuti hogy beválik? és mi lehet az oka annak hogy nem tudom rendesen behajlítani?
2012. márc. 19. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel lehet a porc között víz készlet hiány van, lehet bekéne szerezned egy izületvédőt. Bemész patikába, van olcsó is, pont elég. A lényeg, hogy lehet nincs nagy mozgás tered, vagyis nem mozogsz. Szerintem jót tesz a térdednek egy kis mozgás. Nekem is volt ilyen, és ezzel bejött így.
2012. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen nekem előfordult és még mindig tart.Nekem azt mondta az orvos hogy ha focizok kössem el gumifáslival,de nem fogadtam meg a tanácsát.De így soha nem fog rendbe jönni,ugyhogy szerintem már én is elfogom kötni!!!!
2012. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!