Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Spanyolország - USA 0-2...

Spanyolország - USA 0-2 Véleményed? Megszakadt egy hosszú sorozat.

Figyelt kérdés
Gólok: Altidore, Dempsey
2009. jún. 24. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még le se fújták!
2009. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a meccset, de elég meglepő, hát igen a 36. zsinórban veretlenül megvívott meccs nem jött össze nekik.
2009. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Így most több nézője és bérletese lesz az amerikai focibajnokságnak, megnő a reklámértéke és a spanyol szövetség meg majd kap névtelen felajánlóktól pár millió dollárt...
2009. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Egyértelműen igazságos meccs. A spanyolok nem villogtak, az amerikaiak sem, viszont legalább az akarat látszott rajtuk, a lefújásig meg sem álltak. Ja, és Altidore szerintem a kupán most először mutatta meg, mit is tud, eddig még egy labdafedezés sem ment neki. Szerintem.
2009. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb minden sorozat megszakad.Nincs bajom a spanyolokkal,de rendkívül gyengus formát mutattak a meccsen,míg az amerikaiak nagyon jól,szervezetten játszottak,megérdemelték a győzelmet.
2009. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én úgyérzem a SPA- USA meccsen a Spanyoloknak semmi sem jött össze.. USA-nak nagy szerencséje volt! De ha nyeréshez szerencse is kell! Gratulálok az Amerikaiaknak.Üdv.
2009. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelte az USA.
2009. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!