Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elégedettek vagytok a BL...

Elégedettek vagytok a BL eredményével?

Figyelt kérdés

Kinek szurkoltatok? Én erősen dührohamot kaptam... ;)

Bayern ♥



2012. máj. 20. 00:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Nem csak te..

Szerintem mindenki tudta hogy a bayernnek kellett volna megnyernie,. hazudik aki azt mondja hogy nem. Neked is csak azt tudom mondani , hogy ne kattogj ezen, ez nem az eddigi legnagyobb meccs volt, a cs.cska chelsearől meg mindenki tudja hogy sz.r .. röviden ennyi

2012. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
54%
A Bayern akár nyerhetett is volna, ha Schweinsteigert nem engedik a pályára. A Chelsea meg tényleg nem érdemelte meg a győzelmet.
2012. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi...
2012. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Ez úgy hangzott, kedves emberek, mint amikor utánakiabál az utcán a távolodó nőnek a porban ülő, zokogó, elhagyott szerető, hogy ronda vagy, mindig is utáltalak, az ágyban sem vagy jó, fúúúj!

Ha egyszer az angolok nyertek, akkor az angolok nyertek. A tisztességes ember meg feláll és megtapsolja a győztest, még akkor is, ha nem neki drukkolt. Nem fikáz, nem anyázik, hanem elismeri a vereséget és a győzelmet! (De képzeljük csak el, hogy a Fradi szurkolói állva tapsolják az Újpestet meccs után, ha az Újpest nyert, vagy fordítva. :o)))

2012. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
"hazudik aki azt mondja hogy nem." De most őszintén, te komolyan gondolod ezeket a marhaságokat, amiket mondasz?
2012. máj. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

Engem is bosszant egy kicsit, nagyon régóta Bayern szurkoló vagyok (és Arsenal), azóta kb. mikor még anno Mehmet Scholl odaigazolt.

A Chelsea megint játszotta a f*stalicska védekezős fociját, volt vagy 2 kapura lövésük 90 perc alatt. Egy épkézláb támadást nem tudtak vezetni.

Robbenék viszont rengeteg helyzetet hagytak ki, simán eldönthették volna a meccset. Bosingwa is lazán sárgát kaphatott volna többször is.

Ha Ribéry a pályán lett volna végig, sztem más eredmény születik.

Sajna a focit nem "megérdemli" alapon játsszák.

Azért grat a Chelseanek, bár nem érdemelték meg. Remélem felhagynak ezzel a defenzív játékkal, mert elég kiábrándító.

2012. máj. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Chelsea!!!!! Tudtam h győzni fog!!!! Viiiiiiii de jó!
2012. máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
91%
Az a csapat aki megtud verni pl. egy Barcelonát az megérdemli a győzelmet.
2012. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Kaptak egy gólt, kiegyenlítettek nem?

Kifogtak egy 11est,a végén szintén fordítottak megérdemlik a győzelmet...

2012. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
72%
Ez a Cech-Terry-Lampard-Drogba tengely mindenkinél jobban megérdemelte a BL-t. Elképesztően küzdöttek, vert helyzetek sokaságából jöttek vissza, hihetetlen csapategységről tettek tanubizonyságot! BLUE IS THE COLOUR!
2012. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!