Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A focisták miért ilyen tisztes...

A focisták miért ilyen tisztességtelen rohadt nagy kamus emberek?

Figyelt kérdés

Néztem 1-2 foci meccset.

És nem vágom, miért ennyire kamus az összes focista?

Hozzá se ér a másik focista, de eldobja magát, mintha épp p*fán baszta volna egy nehézsúlyú boxoló...

Most komolyan ennyire tisztességtelen ez az egész sportág?

Kamuzzunk oda mindent, ami meg se történt?



2012. jún. 25. 16:48
 1/8 Zakathol ***** válasza:
Kb.
2012. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamu itt már az egész világ...
2012. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz inkább jéghokit, ott kiröhögik ha valaki elesik szabálytalanságot remélve.
2012. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert b*zik.
2012. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért? Amiért minden sportban, azért mert azt szeretnék hogy a saját csapatuknak kedvező döntést hozzon a bíró. És nem kell a hülyeség hogy máshol nincs igy mert igy van.
2013. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zakathol ***** válasza:

Kezdj el normális sportokat nézni, majd rájössz :D

Ilyen szintű színészkedés, vergődés, toporzékolás sehol máshol nincs.

2013. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
NO akkor elárulok egy titkot amit te itt most leírtál na az az előítélet ... néztél 1-2 meccset nem tudom kik játszottak de én se szerettem eleinte a focit én inkább a boxot vagy a vizilabdát szerettem már 8-9 évesen aztán volt ez az Eb és akkor azt megnéztem végig minden meccset a válogatott csapatokba kevesebb színészet látsz persze vannak akik tényleg színészkednek ez nem vitás azért van mert talán ez az egyetlen sportág ahol a bíró a legkisebb lökésre is figyelmet fordít ... te nem is tudod hogy mondjuk egy gáncsolás mennyi fájdalommal tud járni ! persze vannak színész emberek is pl Zlatan Ibra de neki nem is tiszteséges útón van annyi pénze és állampolgársága te olyan meccset néztél ahol színészek játszottak nem focisták de ha megnézel egy pár meccset rájössz hogy ez a sportág nem a színészkedésről szól!
2013. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zakathol ***** válasza:

#7: Tévedsz abban, hogy azért van színészkedés mert a bíró nagy figyelmet fordít a lökésekre.

Azért van színészkedés, mert a bírok nem tudnak annyi felé figyelni, így a bírónak csak a szeme sarkából látszódó esetet színészkedéssel el tudják adni komolyabb szabálytalanságnak. Pusztán a bírok tehetetlenségére apellál ez a sok hattyúhalál.

2013. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!