Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek még profi futballista?...

Olika18 kérdése:

Lehetek még profi futballista? 18 éves vagyok,80 kg, fizikumom athlétikus,5,1 másodperc alatt futok le 40 yardot (36,576 m), test-test elleni küzdelmekben erős vagyok.

Figyelt kérdés
labdavezetésem amellett hogy megközelíti a labda nélküli teljesítményemet, elég pontos, kontrollált, lövésem erős de pontatlan.Viszont eddig csak haverokkal illetve iskolai csapatban fociztam. Tudom hogy nemleszek egy világklasszis középcsatár, de lenne esélyem esetleg nb1-es szélsővédőnek lennem?

#NB1 #yard #futball #profi #csatár #lehetek még #profi futballista
2012. jún. 25. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
80 kilóval, hülyéskedsz?
2012. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem zsíros 80 kiló. Hasamon 6 kocka látszik vádlim erezett valamint különválnak az izmok,4 fejű combizmom külső része keresztszálkás.
2012. jún. 25. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:

az szép:)

jó szálkás vagy akkor

hány cm magas vagy?

2012. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
177 cm azért gondoltam szélső védőre mivel nincs különösebb tapasztalatom igazi fociban.Neki meg nagyjából egy vonalon belül kell mozognia.
2012. jún. 25. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
177 centi 80 kilóval sok. Amúgy meg, hogy akarsz nb1-es focista lenni, ha nem is meccseztél még nagy pályán stb.?
2012. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Érdeklődök.12 kilóméter lefutásával sincs problémám.Nem mondom hogy nem fáradok el benne piszkosul de letudom futni probléma nélkül. Játszottam nagypályán de nem hivatalos meccseken csak baráti körrel. De komolyankérdezem hogy mi a baj a 80 kilómmal?
2012. jún. 25. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
ha gyúrás nélkül ekkora tömeged van 177 cmre akkor inkább kezdj bele a testépítésbe, valószínűleg jók a génjeid így szép jövő állna előtted
2012. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
18 èvesen már elèggè kèső, hogy profi focista legyèl. Ma már szinte minden csapatnak akadèmiája van ès onnan kerülnek ki a játèkosok vagy ugye jönnek a külföldiek. Ha tehetsèges vagy menj le egy kisebb csapatnak az edzèsère ès próbáld ki magad. (pl. Csepel) Onnan meg hátha felfigyelnek ràd. De ne bízz már benne, hogy profi focista leszel mert már kiskorod óta egyesületben kène játszanod ahhoz.
2012. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta, kérdező?
2021. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kigyúrt vagy?
2021. aug. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!