Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Debreceni VSC-Bate Boriszov...

A Debreceni VSC-Bate Boriszov meccsre hogyan szerezhetek jegyet?

Figyelt kérdés
Romániai vagyok, és 100 km-re lakom Nyíregyházától és Debrecentől is, úgyhogy interneten szeretnék inkább jegyet szerezni, hogy csak a meccs napján kelljen Nyíreghyházára utaznom.

2012. júl. 26. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Necces, mert a tegnapelőtti meccsre is csak debrecenben és itt nyíregyen volt jegy elővétben, de debrecenben nem adták el mindet, onnan áthozták és volt helyszíni. Szerintem vagy kérj meg valakit, hogy vegye meg neked, vagy reménykedj hogy marad a meccs napján helyszíni, vagy abban reménykedj hogy lesz neten is, bár ugye múltkor nem volt.
2012. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt nem nagyon hiszem, hogy helyszíni lesz, ahogy a TV-ből láttam, már a Skenderbeu ellen is tele volt a stadion.

Ha mégis lesz a neten, akkor melyik oldalon lehet?

2012. júl. 26. 09:34
 3/12 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom majd, hogy van-e még helyszíni? El kell utazni hogy megtudjam, vagy meg lehet nézni a neten, hogy van-e még?
2012. júl. 26. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Pár órával kiírták a loki.hu-ra, hogy a debrecenben nem eladott jegyeket áthozzák nyíregyházára, és itt 17:00tól lehet helyszínen venni. Szerintem majd 2hét mulva is ki fogják írni. Bár nem vagyok biztos.
2012. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondta, csak azért valószínűbb hogy a bate ellen már kevesebb jegy marad meccsnapra, már ha marad. Ha meg lesz neten, akkor az ki lesz írva loki.hu-n, de ha nem, akkor az marad hogy keresel egy helyi ismerőst, aki intézi neked a jegyet. Vagy mindjárt jön valaki és mond egy jobb megoldást.
2012. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy se Debrecenben, se Nyíregyházán, se Debrecenhez vagy Nyíregyházához közel nincs ismerősöm
2012. júl. 27. 09:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy kérdést, h venne-e neked valaki.
2012. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mégis el tudok utazni. Debrecenben meg Nyíregyházán hol lehet megvenni a jegyet, már lehet-e venni (ha nem, mikortól lehet majd) és mennyiért?
2012. júl. 30. 09:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem láttam róla hírt. Nyíregyen az adidas márkabolt volt az előző meccsre.
2012. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!