Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ez a fajta ping-pong ütő...

Ez a fajta ping-pong ütő nagyon rossz?

Figyelt kérdés

[link]


Az ilyen fajtabol van kezdo utoszettem(kinezetre pont ilyen, de a tanulo tipusu van meg)


2012. aug. 18. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy rossz ütő, aki tud az mindennel tud..

Attól függ, hogy komolyan el szeretnél kezdeni játszani, vagy csak ilyen otthoni ütögetésre kell...az utóbbira tökéletes a linked...

Ha az előbbi, akkor 6-7ezer Ft-ért már lehet kapni kezdő Joola ütőket, egész jó borításokkal..szerintem egy olyat jobban megérné beszerezni, ha komolyan gondolod..:D

2012. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár rohadt régen írták a választ ,ez határozottan nem igaz!

Aki tud az nem tud minden ütővel! Esetleg kocsma szinten pötyögni ,de az nem tudás!

2012. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már válaszolok:D Szerintem ez így nem igaz..Persze sokat számít az ütő főleg profi szinten, de én nem így értettem..Tudni kell rólam, hogy a korosztályomban az országos top10ben benne voltam..Amikor Bp-n volt a ping-pong gála volt szerencsém pár külföldi játékossal ökörködni..Igaz ők eléggé nagy klasszisok..Viszont! egy vacok strandpapuccsal úgy megvert az egyik, hogy köpni nyelni nem tudtam..érted? egy strandpapuccsal..nemhittem a szememnek..szóval ilyen megközelítéssel nem nem számít.::D
2013. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!