Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Te miért vagy Real Madrid...

Te miért vagy Real Madrid drukker? Mit lehet ebben a klubban szeretni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok RMD drukker, viszont jó nézni a focijukat, nagyon ügyesek (Benzema, Özil, Marcello, Higuain). Csak Ronaldot rühellem.

Forca Barca!

2012. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a szerelem, nincs válasz a miértre.
2012. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én anno RVN miatt szerettem meg őket.Elment de akkor is maradtam Real drukker mert Marcelo játéka nagyon tetszik.Es szerintem mindig is leszek szerintem...Ha a Realon kívül más csapatot kellene választani akkor az a Tottenham lenne.
2012. szept. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A név, a magyar kapcsolatok, a múlt. Én még a holland érában szerettem meg őket (Sneijder, van der vaart, Robben, RvN) ésez a szeretem most sem múlott.


Természetesen vannak problémák a klubon belül, de hát melyiknek nincs?

2012. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
92%
Hogy lehet ilyen retardált kérdést feltenni?
2012. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Simán csak Barcelona drukker és fáj neki, hogy idén már 2 fronton is megbaszta őket a Madrid :)
2012. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lenne már retardált kérdés. Egyszerűen csak érdekel, hogy más mit tart vonzónak egy általam pénz, sztár, és nagyzolás központú klubban. Az emocionális része érdekelt, én ugyanis valóban undorodom ettől a klubtól, és nem azért mert Barca-drukker lennénk. Egyáltalán nem kötekedés gyanánt kérdeztem, pusztán meg akarom érteni a madridistákat is, őszintén. Mert én pl. meg tudom fogalmazni, hogy miért szeretem a csapatomat, de a Madridon a trófeáin kívül nem sok mindent látok. Persze biztos van más is, de én kívülállóként semmi szerethetőséget nem látok ebben az "üzleti válalkozás"ban.
2012. szept. 9. 21:57
 8/12 anonim válasza:
Én még 2000 körül szerettem meg a Realt, akkor még kisgyerek voltam. Ők játszották a legszebb és legeredményesebb játékot és ezért sokan is szerették, csakúgy mint az utóbbi pár évben a Barcát. Szóval én már több mint 10 éve Real-drukker vagyok és ez aligha fog változni.
2012. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Iker Casillas.
2012. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 KoviAti ***** válasza:
A barca mellett ők játsz(ott)ák a legeredményesebb játékot a bajnokságban és mindenhol. Azért a realt szeretem jobban mert a barca egy nagyon unalmas játékot játszik. A realnak meg percenként vannak/voltak helyzetei. (Csak akkor néztem végig egy barcelona meccset ha kikaptak vagy ha nagyon meg kellett szenvedniük a győzelemért mert ilyenkor halytottak és dolgozták ki parcről percre a helyzeteket.)
2012. szept. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!