Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13 éves fiú vagyok. Most...

13 éves fiú vagyok. Most kezdenék el focizni. Focitudás nélkül közepes vagyok, az ismerőseim között (van köztük focizó nem focizó mást sportoló stb. ). érdemes elkezdeni, vagy csak hobbi marad?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

ahhoz, hogy profi legyél elég kicsi az esély, de valami megye szintű csapatba játszhatsz még.

szerintem kezd el, legalább fejlődsz és ha nem is nagypályán, de kispályás bajnokságban mág jól jöhet, hogy van nagypályás tapasztalatod.

2012. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ebből élj meg már elkéstél, max megyei szinten zsebpénzt kereshetsz felnőtt korodra. De mindenképp jó ha eljársz valahová, legyen az nagypálya , kicsi terem vagy strandfoci. Magadnak teszel vele jót.
2012. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!