Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Pingpongütő összeállítása nem...

Pingpongütő összeállítása nem aranyáron, hol? (és milyet? )

Figyelt kérdés
Joola Phoenix 1.9-es borítást használok, nekem tetszik, de nem ragaszkodom hozzá mereven. Hol van Pesten lehetőség 1 nap alatt összeválogatni, és ragaszttatni ütőt értelmes áron? Ahol eddig szoktam, az most nem pálya.

2013. jan. 10. 08:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak a pontosság, és elírás miatt: Phenix és 1.8-as van most.
2013. jan. 10. 10:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Pesten nem tudom hol ,de biztosan minden klubban adnak tanácsot!Mi Hajdúböszörményben szoktunk összerakni az érdeklődő kezdő sportolóknak ütőket kb. 10000Ft! Igényeiktől és stílusuktól függően!Ha kérdésed van írj privátot!
2013. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem feltétlen a legdrágábbat ajánljuk! Mi is olcsóbb borításokkal játszunk és a megyében igazán jól helyt lehet vele állni!
2013. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Igaziból Pesten szerettem volna (már túl vagyok rajta) és nem kezdő ütőt, évekig edzettem, egy évet hagytam ki, és az ok, amiért ide írtam, csak annyi volt, hogy sürgős volt, és a megszokott helyemen nem működött a dolog.
2013. jan. 14. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!