Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ausztriában keresnék csapatot?...

Ausztriában keresnék csapatot?! Magamnak mivel,17 éves leszek a nyáron,8 éve focizom versenyszerűen. Jobb hátvédet, vagy jobb szélsőt szoktam játszani. Öt évet játszottam a most NBI. -es Haladás utánpótlás csapataiban.

Figyelt kérdés
(Megye 1, korosztályos Észak-Nyugati bajnokság,13 évesen is már az U16-os csapatban kaptam lehetőséget), majd ezek után 2 évet lehúztam egy Osztrák Zweite ligás csapatnál, csapatkapitányként, és mind kétszer bajnokként. Idén egy Megye 1. -es csapat U16-os csapatának a csapatkapitányaként és az U19. -es csapatban is kezdő vagyok. Remélem tudtok nekem segíteni abban, hogy innen merre indulhatnék?

2013. jan. 18. 21:01
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbálkozzál egy kisebb osztrák első osztályú csapatnál,ilyenre gondolok,hogy admira wacker vagy wienerneustadt,de ha elég bátor vagy akk erősebbnél is megpróbálhatod.:)
2013. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!