Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 évesen késő elkezdeni...

15 évesen késő elkezdeni kézilabdázni?

Figyelt kérdés

A szabályokkal viszonylag tisztába vagyok, valamint mindig is tetszett ez a sport. De csak most adatott meg a lehetőség, hogy elkezdjem a sportot. Eddig táncoltam, lovagolok és heti 1 alkalommal eddzőterembe járok. Azonban a tánc abbamaradt az egyesület megszűnése miatt. Így a lovaglás mellé kéne még egy sport. Alacsony vagyok, és nem túl nagydarab, elég vékonyka. Melyik posztot ajánlanátok nekem? Szélsőket? Úgy tudom, a szélsőknek elég nehéz a dolguk, habár ha belejövök, ez már nem akadály.

Érdemes elkezdeni? Reménykedhetek abban, hogy esetleg a városi csapatban helyi mérkőzéseken, más városok elleni meccsen még részt vehetek?

Valamint milyen felszerelésre lenne szükségem? Térdvédő? Saját labda?

Köszi előre is!



2013. febr. 2. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Dehogy késő elkezdeni. Sőt, mivel aktívan sportoltál előtte is, bőven nincs rá ok, hogy ne ess nek ia kézilabdának.


Az edzéseken eldől, melyik poszt való neked és te is kitapasztalod.


Továbbá felszerelést is úgy vegyél, hogy egyeztetsz az edzővel, hogy mit kell, érdemes beszerezned.


Jó szórakozást a későbbiekben!

2013. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezzel megnyugtattál :) Ment a zöld kéz!
2013. febr. 2. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
dehogyis késő :)
2013. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem késő elkezdeni :) Persze ha komoly céljaid vannak ezzel, akkor nagy hátránnyal indulsz. De ha csak hobbi szinten nyomatnád, akkor szinte tökmindegy.
2013. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nektek is ment a zöld kéz.

Mivel maximalista vagyok, ezért a legjobbat akarom mindig kihozni magamból, természetesen nem a profi szint az elképzelésem, de nem lenne rossz, majd eldől.

Köszi a válaszokat! :)

2013. febr. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!