Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szoltok a LOKI játékához,...

Mit szoltok a LOKI játékához, van olyan ember aki bizik egy kis sikerbe? Bár én ugy gondolom ez már 1 siker aki igy helyt ált, emelt fövel mehet bárhova is. Vélemény? Debreceni Loki drukker 40/N

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nem a szurkolókon fog múlni az biztos. én kinn leszek a meccseken, te?:P
2009. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én itthonrol nagyon szurkolok, minden meccsükért, mindegy mit játszanak, már ez is szép, hogy ott vannak, de sok ismerösöm megy és ott lesz !! És irigylem öket hogy ott lesznek !!! És nö létemre ki merem irni, hogy HAJRÁ LOKI !!!!!
2009. szept. 17. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez elég sokmindenen múlhat. Mi számít sikernek? Szerintem az, ha az idei teljesítményt, eredményeket, hosszú távon is megtudjuk ismételni évről évre. A lehetőség adott, hiszen a mostani bl csoport részvételünkel sikerült egy pár pontot összeszednünk az UEFA együtthatók tekintetében, így nem kell minden évben a szaros kiemeltek ellen játszanunk, szóval papíron sokkal könyebb dolgunk lesz. Ezen kívül az idén elég jól sikerültek az erősítések is, hacsak vmi váratlan dolog közben nem jön, akkor talán bebetonoztuk a bajnoki címet egy jópár évre. Az igazi siker az lenne egyébként, ha végre nem pestre kéne járni nemzetközi meccsekre, hanem a város megajándékozná a csapatot és a szurkolókat egy szép stadionnal, amit nem nevetnek ki a macedónok. Miután a csapat ilyen szépkis reklámot csinált a városnak, ez a minimum azthiszem.
2009. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát hátha ebböl a pénzböl amit kapnak, meg egy kis önkormányzati segitséggel ( hiszen Kósa is LOKI rajongó ) meglenne az új eus szintü stadion.
2009. szept. 19. 11:03
 6/7 anonim válasza:
Ezt a pénzt nem szabad a stadionra költeni, de ezzel hálistennek kósa és szima úr is tisztában van. Ebből, ahogy Szima úr is akarja, az utánpótlást kell fejleszteni. Kell egy akadémia, ahol a gyerekek már 13-14éves koruktól tanulhatják a focit. Amióta ilyenje van az mtk-nak, 18éves gyerekekkel tud fradit verni! Egy szinvonalas, 30ezres stadion egyéb kiszolgáló egységekkel (kávéző, étterem, hotel, stb...) ahogy azt a többi europai stadionnál is megcsinálták kb. 10milliárd forint. De én bízom a vezetőkben, az elmult 10év munkája azt mutatja, hogy tudják mit csinálnak. :)
2009. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy teljesen igazad van, és ugy legyen !!
2009. szept. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!