Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetne bejutni az...

Hogyan lehetne bejutni az Ajax akadémiára?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon jó vagyok, sokan mondják, és még elég fiatal is, ezért szeretném megtudni, hogy hogyan lehetne bejutni az Ajax foci akadémiára?


( Olyan válaszokra, h ugysem vagyok elég jó nincsen szükségem, a többieknek előre is köszönöm.)


2013. ápr. 2. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ők választják ki a fiatalokat az akadémiára, szóval csak így, főleg MO-ról kb lehetetlen bejutni.
2013. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nincsen ilyen, hogy próbajáték, meg ilyesmi?

egyébként kösz.

2013. ápr. 3. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj írni valahogy a honlapnak vagy nem tudom..:D De tényleg csak ők választanak..:)
2013. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos van ott is próbajáték, de nem hiszem, hogy oda is csak úgy be lehet kerülni.

Inkább oda is ők hívják meg a gyerekeket.

Az ajax azért egy gazdag klub, sok remek scouttal. Szóval nem csak Hollandiából toborozzák össze a tehetséges fiatalokat.

2013. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 berti12 válasza:
valaminnyen akadémián tanulsz?labdarugora értem...mert ha nem lehetetlen h bekerülj M.országrol innen csak edzői ajánlással mehetsz oda :)
2013. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!