Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tök szarul érzem magam mert...

Tök szarul érzem magam mert én kapus vagyok és elveztettem a kesztyűmet persze kaptam másikat de az nem nike meg adidas hanem vmi protachs nincs kapusmezem de szeretek védeni és a többikapus lenéz micsinályak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nemtom ott mi a szokás, de mifelénk a focihoz csak egy labda kell, semmi egyéb. Javaslom gondold át miért is játszol, mert ha jobban érdekel a külsőd, mint maga a játék akkor divatbemutatón a helyed, enm a pályán. Egyébiránt, ha kínonak érzed a noname kesztyűd, akkor védj nélküle, a kezed senki nem szólja le a minősége miatt. Harmadik megoldás, hogy menny el nyári melóra, és akkor azt veszel a saját pénzedből amit akarsz. Egyébként meg ha kapsz valamit, azt nem illik lefikázni, örülj hogy kaptál...
2008. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Az előttem szólóval teljesen egyetértek. Mielőtt viszont visszamennél a pályára focizni, egy kicsit gyakoroljál helyesírást. Gondolom ilyen 12-13 éves kissrác vagy, sokkal többnek gondolnálak, ha rendesen írnál.
2008. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
21%
Már megint a helyesírás!?
2008. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Az!
2008. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%
Mi az hogy lenéznek? Mond nekik hogy menjenek divatbemutatóra ha nekik ez a legfontosabb. Ha meg neked is akkor te is tarts velük...
2008. jún. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%

Köszönöm igazatok van de nem én fikázom le a kesztyűt hanem a töbi kapus . Nekem a kezem gyenge és kell kesztyű.

Köszönöm szépen!

2008. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj, én tapasztalatból mondom, h a nike ill. adidas kesztyűk nem is a legjobbak. én pl mindig Sells-ben védtem, az a legjobb, és az ára is megfelelő. a kapustársaid meg (már megbocsáss) de tök hülyék, ha azért lenéznek mert nike-ban védesz. nem a ruha teszi az embert---nem a kesztyű teszi a kapust.

én pl egyszer elfelejtettem levinni edzésre a kesztyűmet(ez már majdnem télen volt), és egy sima kesztyűben védtem(amit a mezőnyjátékosok szoktak hordani, ha hidegebb van), és simán kibírtam. azt ajánlom vegyél egy kesztyűt, ami olcsó, de azért jó(pl Sells), és tedd oda magad rendesen az edzéseken, és ztán mondhatod majd a többi kapusnak, h igaz h nekem nincs nike kesztyűm, mégis jobba vagyok, mint ti. ennyi. szentem.

üdv: orsi

2008. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Ne bántsátok ezt a fiút... Ugyan a sportolásnál tényleg nem a külső számít, viszont biztosan nagyon rosszul esik neki, amikor csúfolják. Itt nem a sráccal van a baj, hanem a társaival. A szüleiknek el kéne magyarázni nekik, hogy nem a külsőségek alapján kell megítélni a másikat. Szerintem ne foglalkozz a srácokkal, próbáld meg elengedni a füled mellett a megjegyzéseket. Egy idő után abba fogják hagyni. Próbálj meg a focira koncentrálni, semmi másra, mert ha nagyon jól teljesítesz, akkor hamarosan tisztelni fognak és nem a kesztyűd márkáját figyelik majd, hanem a bravúros védéseidet!

Ha meg már teljesen elviselhetetlen a csúfolódás, szólj a szüleiddel, hogy beszéljenek a többi szülővel. El kell nekik magyarázni, hogy nem szabad így viselkedni.

Sok szerencsét!

2008. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Védd ki a társaid szemét XD

Nem attól leszel jó kapus,hogy a márkáskesztyűd van.Ha így lenne hitelt vennék fel 1 többszázezer ft-os csukára és elmennék a Liverpoolba.a többiekkel meg ne foglalkozz,csak védjél meg edzzél becsületesen és minden rendben lesz,és utánna nevesd ki azt akinek márkásabb kesztyűje van,de nem jobb nálad(persze csak azt aki leszólt emiatt)

2008. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

szard le h mit gondolnak. ha jó kapus vagy tök mindegy h milyen a cuccod.

és tanulj meg helyesen írni...

2009. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!