Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van 1 labdám nem túl márkás...

Van 1 labdám nem túl márkás és másoknak jobb van. Nem tudok olyan jól lőni lehet a labda miatt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom fociról beszélsz.

Nyilván számít a labda minősége is, ez is befolyásolhatja, hogy mennyire jól rúgható.

Ezenkívül az is számít, mennyire van felfújva, minél jobban, annál jobb lesz a laszti.

2008. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Te ugyanaz a kérdező vagy, aki a kesztyűjét vesztette el? :S


a fociban elsősorban a szórakozás a lényeg, nem az, hogy bibí nekem ilyen meg olyan van, neked meg nincs


elvégre nem óvodás korúak vagytok gondolom


ha meg a foci nem szórakoztat az ilyen hülyeségek miatt akkor hagyd abba és keress más hobbit (pl. pingpong, tollas stb.)

2008. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazatok van köszi! elmentem attól a csapattól és jóbb máshol igaz!!
2008. júl. 18. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a labda miatt nem tudsz olyan ügyes lenni. Ez kizárt dolog...

Gyakorolj sokat, akkor tudod magad fejleszteni. A labda minősége minimálisan tudna javítani a képességeiden. De azt is tudni kell használni, tudni kell, milyen erőhatásoktól viselkedik úgy, amilyenre tervezték. Ha ez nincs meg, hiába márkás a labdád ugyanolyan képességű maradsz...

2008. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A labda nem befolyásolja a lövésed nagy mértékben, kivéve, ha egy extrakönnyű, felfújatlan szivacs a labda. Amúgy csak hidd el, hogy te vagy a legjobb, és ez segíteni fog. Nekem bevált!
2008. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!