Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nikolic (s) miért nem játszik...

Nikolic (s) miért nem játszik még a válogatottban?

Figyelt kérdés
Már 2011 óta van állampolgársága és folyamatosan lövi a gólokat. A szerb csapatba akar bekerülni?

2013. aug. 15. 14:42
 1/10 SSanchez ***** válasza:
Választhat, de szerintem menjen abba, ahol született ilyen honosított játékosok ne jöjjenek a mi válogatottunkba. Egyedül az a Micu, vagy nem tudom hogy hívják venezuelai csatár, az jöhetett volna, mert magyarként született, de nem kellett a magyaroknak, már bánhatják. Van elég jó magyar, tehetséges csatárunk, nem kell "külföldiekkel" elárasztani a válogatottat.
2013. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na kik azok a tehetséges magyar csatárok Szalain kívűl? A lassan 40 éves Szabics? A gólvágó Rudolf? Az örök tehetség Németh? Vagy esetleg Torghelle? Böde még elmegy számomra mert szeretem az olyan játékosokat akik mennek minden labdáért, hajtanak mint a hülye. Nikolic bőven elférne ahogy Leo is mert nincs egy normális szélsővédőnk.
2013. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SSanchez ***** válasza:
Gyurcsó, Lovrencsics. Szalait hagyjuk, botlábú, semmit nem ér, Böde sem, erőltetjük ezeket a magas focistáknak nem nevezett valamiket, holott ott vannak a kisebb és jobb játékosaink, akiket soroltál, Szabics, Németh, Lovrencsics, Gyurcsó, Rudolf. Rudolf akkor volt jó amikor Szalai csatártársa volt a válogatottban. Ennyi.
2013. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SSanchez ***** válasza:
Vanczák egy jó szélső védő, sőt Varga, szűrő létére, nagyon jól játszik szélső védőként. Erőltessük ezeket a "félvér" játékosokat. Tessék nézd a drága NBI-et tele vannak külföldi játékosokkal, európai kupasorozatba nem tudnak bejutni, ennyit ezekről a játékosokról. 2010ben a DVSC volt normális csapat legalább bejutott és azért ott voltak játékosok, és nem volt telebszva külföldivel.
2013. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SSanchez ***** válasza:
Másik, egyben utolsó hozzászólásom a témánál, a klubcsapatbeli teljesítményt ne hasonlítsuk össze a válogatottbelivel, nézzük spanyoloknál Villát, Barcánál nem volt jó, válogatottba igen, ahogy Pedro is az előző idénybe. Nézzük Szalait, lehet a Mainznál rugdossa a gólokat, de a válogatottban szart sem ér. Németh, utálom azt a csávót, mert egy nagyképű köcsög, de eddig a válogatottban jól játszott.
2013. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gyurcsó, Lovrencsics? Előbbi örül, ha egy szezonban összejön neki az öt gól, mert elég ritkán szokott. Utóbbi meg még nagyon tanul, 2-3 év múlva beszélhetünk Szalai-szintről nála ha minden jól megy.


Cserébe itt egy rendszeresen 25-30 gólokat rugdosó focista, aki kimagaslik a mezőnyből. És nem válogatott, szerinted helyesen, mert lehet mélymagyarkodni. Pfff...

2013. aug. 16. 08:38
 7/10 anonim ***** válasza:
SSanchez!Mitől vagy te különb magyar mint a Nikolic?
2013. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és ő is magyarként született!
2013. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SSanchez ***** válasza:
Talán mert magyar földön születtem, szüleim, nagyszüleim és így tovább magyarok, nemanja nikolic meg szerbiában született okostojás.:) Írtam egy hosszabb választ nektek a csatárainkról de inkább kitöröltem, mert amilyen gyíkok vagytok amúgy sem fogjátok fel, és ez volt itt az utolsó hsz-em szevasztok hülyék:)
2013. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te pedig igazi tuskó paraszt vagy!Az lenne jó,ha ilyenekből minél kevesebb lenne ebben az országban!
2013. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!