Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » FTC-UTE (09.22) meccsre kell...

FTC-UTE (09.22) meccsre kell előre jegyet venni, vagy kapok pár órával meccs előtt is jegyet?

Figyelt kérdés
Szegedről mennék fel életem első fradi meccsére és az árusítással nem vagyok tisztában.

2013. szept. 2. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Puskás biztos nem telik meg, szóval szerintem tuti kapsz majd jegyet a helyszínen is.
2013. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja valószínűleg nem telik meg, de ha van lehetőséged vedd meg előre, így abba a szektorba jutsz ahova szeretnél ...

de az is megeshet h idézőjelben megtelik, ha sokan halasztják a jegyvételt az utolsó percekre, h a rendezők nincsenek felkészülve az esetleges új szektor megnyitására mivel nem számítanak akkora nézőszámra ... egyszerűbb megvenni előre és a hosszadalmas sorban állás helyett inkább legurítani pár sört :)

2013. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kapsz vasárnap jegyet. Állítólag telt ház lesz és várhatóan már szombatra elfogy mind a 22 ezer jegy.
2013. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!