Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Viszonylag olcsó, bérelhető...

Viszonylag olcsó, bérelhető tornaterem Budapesten? Futsal/teremfoci edzés céljából.

Figyelt kérdés

Mennyiért?

Hol?

És kb mekkora a terem? A hivatalos pálya méreteihez képest. Nem gond, ha kisebb, csak érdekel


/A hivatalos pályaméretek:


Hossza: minimum 25 m, maximum 42 m.

Szélessége: minimum 15 m, maximum 25 m./



Viszonylag olcsón olyan 5 ezer alattit értek (tudom, tudom, az már nagyon kevés, de hááátha tud valaki valami ilyen helyet :)


2013. okt. 5. 09:26
 1/4 kovpet ***** válasza:

Behatárolod, hogy a város melyik részén szeretnéd és megnézed, hogy milyen iskolák vagy sportlétesítmények vannak arrafelé. Aztán fogod a guglit meg a telefonod és végighívod a listát.

Legalábbis én így szoktam, nem tudok egyszerűbb módszerről.

2013. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

no igen, de reménykedtem, háátha valaki ismeri a szent greál titkát :)

de asszem neki is állok, hosszú lesz :D

2013. okt. 5. 14:03
 3/4 kovpet ***** válasza:

...és még nem is tudod, hogy milyen hosszú :)

A fele fel sem veszi a telefont. Beleőszül az ember, mire jut valamire. :(

2013. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

anno kerületem néztem körbe és ott is, a fele nem vette fel, szeméyles találkánál meg a portás: hát izé ő nem tudja, kérdezzük a gazdaságist aki sosincs bent, másik fele nem adta ki a termet, a harmadikok meg 8-10-12 ezer ft per óra :S


ami jó hely volt, eleinte 4ezer, de már ott is 5ezer fölötti

2013. okt. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!