Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megszeretnék tanulni kosarazni...

Megszeretnék tanulni kosarazni. Szegeden van kezdő kosárcsapat a korosztályomban ahova bevennének? 17L

Figyelt kérdés

Eddigi életem során több sportot is kipróbáltam már. Többnyire különböző táncokat (néptánc, társastánc, hip-hop), de ízületi gondok miatt 3 éve abbahagytam. Két éve rendszeresen kerékpározok, nyáron napi szinten (30-40km). Most már hideg van hozzá, így konditerembe járok futni, edzeni, mert elég nagy a mozgásigényem. Szeretnék kipróbálni valami újat és ha jól megy szívesen versenyeznék is a későbbiekben.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 15. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Írtad hogy ízületi gondok miatt kellett abba hagynod a táncot, ez rendbe jött, hogy most kosarazi szeretnél? Mert én fél éve ezért hagytam abba, mert a térdizületem rossz volt és az edzőm nem engedett játszani miatta! Egyébként szerintem bevesznek egy olyan csapatba is hol nem a Te korosztályod van! :)

Versenyre nem tudom mennyi esélyed van, mert akik versenyeznek, azok 17 évesen már versenyeznek! Ezáltal nem biztos hogy van már rá esélyed! :)

2013. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Főként a gerincem fáj, de már nem olyan gyakran, mint régebben (vagy csak hozzászoktam). Mivel az orvosok nem találtak semmi problémát csak egy kis gerincferdülést ezért úgy gondolom, hogy egy próbát megér :D

Köszönöm a választ, habár a hol kérdésre még mindig nem tudom a választ :(

2013. nov. 16. 15:22
 3/4 anonim válasza:

Sajnos én csak a HMVH-i kosársulit ismerem, játszottam náluk, tudom ajánlani. Szegeden SZEDEÁK-ot tudom hogy van, de hogy miként kell bejutni, abban nem tudok segíteni.

22/F

2013. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. nov. 17. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!