Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kapus vagyok és mostanában...

Kapus vagyok és mostanában nagyon kevés az önbizalmam a kapuban szinte rezgek és félek labát fogni mert elöző félszezonban keveset rakott be az edző mert a másik kapusnak az apukája ráhatott hogy jobb közeben nem volt jobb?

Figyelt kérdés
És most hoztak még 2 uj kapust de hátha tud valaki irni nekem egy hasznos tanácsot és meghálálom előre is!

2014. febr. 16. 19:35
 1/3 lio77 ***** válasza:

Szia.Hát én nem vagyok focista,csak haverokkal szoktam,hobbi szinten.De szerintem ami segíthet ha minél többet gyakorolsz.Akár egyedül,akár csapattárssal,vagy bárkivel aki ráér.Illetve neten biztosan találsz kapusedzéseket,onnan leshetsz gyakorlatokat.Az pedig hogy rajtad kívül van 2 kapus,fogd fel úgy,hogy még inkább bizonyítani szeretnél,és ne teher legyen,hanem motiváció:)

Hajrá!

2014. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz szépen megpróbálok minél jobban és keményebben edzeni! :) ;)
2014. febr. 16. 20:49
 3/3 Jámbor15 válasza:
Figyelj en is kapus vagyok.En is voltam igy. De ne izgulj legy harcias es gondolj arra ha nem nyulsz bele a csapattal cseszelki .HAJRÁ!!
2014. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!