Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik csapat az esélyes és...

Melyik csapat az esélyes és ki fogja megnyerni a FIFA World Cup 2014-et?

Figyelt kérdés

Szerintem esélyesek : Brazil, spanyol, német, angol kicsit,


Nyerik : brazilia.


reális ez?


2014. máj. 26. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Angolok nem esélyesek, a csatáraik idén nagyon gyengék voltak a bajnokságban.


Argentína esélyesebb, őt mondanám inkább még a 4 közé.

Portugálok, franciák, olaszok is odaérhetnek a dobogóra.

Belgák és bosnyákok pedig okozhatnak meglepetést, selejtezőn nagyon jók voltak.

2014. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Brazília 100%-hogy dőntőzik, de a nyertest nem tudom :) A hollandok meg nagyon elfognak vérezni.
2014. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Brazilok szerintem is elmennek a döntőig.Angolok, olaszok, hollandok túl gyengék ahhoz hogy döntőig meneteljenek, talán a németek vagy a spanyolok lesznek döntősök a brazilokkal de persze okozhat meglepetést Argentína is, bár elég érdekes hogy Tevez nem lesz ott velük.
2014. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kerékgyártásítóság válasza:
23%
Én szerintem az olszok nagyon esélyesek, de USA is nagyon veszlyes, de lehet hog Hollandia fog nyerni. Mexico és Honduras most nagyon feljött az utobbi időkben és lehet hogy a negyeddöntőig eljuthatnak. Brazilok nem hinném hogy megnyerik de tény hogy ott van Hulk, Oscar és JR aki felhozhatja a csapatot. Én azért gondolok az olaszokra mert nagyon jó a kerete : Pirlo, Bslotteli, Bonucci ... Szerintem Olasz - Holland döntő lesz.
2014. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!