Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudok regisztrálni tippmixprora?

Tudok regisztrálni tippmixprora?

Figyelt kérdés
Van saját bankszámlám, de még nem vagyok 18. Tudok regisztrálni,vagy kérjem el inkább apám kártyáját?

2014. jún. 20. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne csináld, úgyis többet fogsz veszíteni, mint nyerni. Ismerőseim közül senki sincs pluszban, néha visszanyernek valamit, de a legtöbbször úszik a pénzük.

És ez a sima Tippmix, nem a pro.

Inkább rakd félre azt a pénzt, amit szerencsejátékon vernél el, jobban jársz!

2014. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb papíron játssz,és ha már nyertél 1000 %-t akkor tán?
2014. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én játszottam már sok helyen. az előző vb alatt a bwinen, utána sportingbet, most tippmixpro.

Közben ugyan úgy lejártam lottózóba tippmixelni, és mindig rá kellett jönnöm, hogy sokkal jobb.

Interneten mindig felelőtlenebb voltam. Ez abból fakadt, hogy nem láttam a pénzt, csak egy számot. Könnyebben kockáztattam. Amikor rendes szelvényen tippmixel az ember, akkor a kezében fogja a pénzt és kétszer is végiggondolom, hogy mit is akarok játszani.

2014. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem lehet igazad van! Inkább lejárok én is a lottózóba, van egy hely ahol fel tudom adni:) az úgy jobb lehet
2014. jún. 30. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!