Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Titeket melyik játékos és...

Titeket melyik játékos és csapat irritál a legjobban ezen a foci VB-n?

Figyelt kérdés

Engem Messi. Olyan beképzelt, azt hiszi, ő egy maga az argentin válogatott, meg minden róla szól, és a feje elég nyomi, irritáló számomra a képernyőn látni.

Pár ember kivételével egyébként egy nagy semmi az argentin válogatott, állandóan védekeznek, ha szerencséjük van, helyzethez jutnak, megölik a meccseket és unalmassá teszik őket. Ha bejutnak a VB döntőbe, ott semmi izgalom nem lesz, nézhetjük Messi fejét és a 10 védekező argentint a saját térfelükön.

Spanyolok már kiestek, na őket se szerettem.



2014. júl. 9. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
te láttad a tegnapi meccset?nem véletlenül alázták meg a brazilokat.nem védekeztek.jól játszanak az argentínok.nem hiszem hogy sokat értesz a focihoz.engem pl ronaldo irritál.és akkor mivan?attól még jól csinálja azt amit csinál.én 10 évig fociztam lány létemre legalább tudom hogy védekezni kell mert úgy járnának mint a brazilok
2014. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

"nem hiszem hogy sokat értesz a focihoz." "te láttad a tegnapi meccset?nem véletlenül alázták meg a brazilokat."

Ezt inkább tőled kérdezném meg. Argentína egészen pontosan ma játszik, Németország tegnap játszott és ők verték le Brazíliát. Nem akarlak megsérteni, de ha megpróbálsz kioktatni, legalább előtte próbálj meg tájékozódni!

2014. júl. 9. 23:18
 3/23 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló sztem csak sza.rul fogalmazott, tuti képben van, hogy a németek verték péppé a brazilokat és most a mai meccsre tér rá, amikor az argentinokról beszél.:)

Én amúgy Van Perseyt utálom, rettentőén idegesít..

2014. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

1es vagyok.igen csak rosszul fogalmaztam.tisztába vagyok hogy ki játszik merre,hol.

Amúgy nekem konkrét ember nincs a vb-n aki idegesítene.nem foglalkozom az egyes személyekkel,sokkal inkább a csapatjátékot figyelem

2014. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Oké, ez a VB döntő is unalmas lesz. Védekező majmokkal és Messi gnóm fejével párosítva. Újabb megölt hangulatú mérkőzés, csak így tovább Argentína...
2014. júl. 10. 01:20
 6/23 anonim ***** válasza:
Bocsi Kérdező, de Hollandia volt a béka segge alatt az első félidőben, konkrétan nem támadtak, az argentinoknak volt több helyzetük. Szóval teljesen kiegyenlített volt a meccs.
2014. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy ha valaki elfogult egy adott csapattal szemben,nem veszi észre a hibáit.hollandia jól védekezett de ismét sok helyzet volt amit kihagytak
2014. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,ha te az alapján ítélsz meg valakit hogy milyen a feje akkor semmi közöd a focihoz.Azok a játékosok akik engem irritálnak,ők a viselkedésük,hozzáállásuk miatt nem tetszenek,neked meg az az érved hogy gnóm a feje.Azt hogy beképzelt nem támasztottad alá semmivel.


Egyébként a tegnapi meccsen Argentína tett többet a győzelemért és megérdemelte mivel többet támadtak a hollandok pedig beálltak védekezni. Messi pedig a legtöbb esetben jó megoldást választott,jól játszott,bár nem ő volt a legjobb.A meccset pedig inkább Hollandia ölte meg,és az eddigi meccsek során nem emlékszem hogy miattuk lett volna unalmas,max Belgium ellen egy kicsit beálltak,de hogy állandóan,vagy gyakran,az tévedés.


A kérdésedre válaszolva a brazil és a francia csapat irritál az alattomos szabálytalanságaik miatt,plusz a brazilok bírói nyomása miatt.Játékosként a viselkedése miatt Balotelli,szánalmas játékuk miatt pedig Hulk,Fred,Van Persie(az utolsó meccseken)

2014. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Spanyolokkal mi volt a bajod? Ja és ki az a pár ember, akik nélkül nagy semmi ez az argentin válogatott? Nagyon nagy futball rajongó lehetsz, ha valakit a kinézete alapján ítélsz meg. Amúgy tényleg Messi szinte maga az argentin válogatott, mert a góljai nélkül ki estek volna a csoportból. Argentin szimpatizánsként nekem sem tetszik most a játékuk, de azt viszont nem értem, Messi miért lenne beképzelt. Biztos azért mert félmeztelenül pózol a kamerának, olyan gólörömöket szokott levágni és olyanokat nyilatkozik, hogy kinyílik a bicska a zsebemben (irónia off).
2014. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 arod válasza:
Olyan értelmes, hogy úgy állítod, hogy beképzel, hogy nem ismered:DD
2014. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!