Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok a tegnapi VB...

Mit szóltok a tegnapi VB döntőhöz? Németország-Argentína

Figyelt kérdés
Szerintem botrányos! Döntetlenre végződött, pedig Németország eddig magasan lealázott mindenkit. Nekem az az érzésem hogy így volt leszervezve, mert rengeteg ember fogadott rá rengeteg pénzt. Végül a németek nyertek, a Tippmixünk mégis bukott, mert nem a 90 percben nyertek, hanem a hosszabbításban. Szerintem rablás. Szerintetek? Járt még valaki így?

2014. júl. 14. 14:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Most nem azért, de várható volt, hogy 90 perce nem fog beleférni. Ennyi esze lehetett volna elég sok embernek, aki tett Mix-et....
2014. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen reális meccs volt sőt Higuain, Messi el is dönthette volna.

Megérdemelten nyertek a németek a tippmix meg sokszor elmegy.

Az neg hogy a németek lealáztak mindenkit nagyon erős túlzás.

2014. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én nyertem. aki hülye az meg...
2014. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden országban ugyanúgy megy a fogadás, ez az egyik.


Másik az, hogy szelektív a memóriád, vagy nem tudom te mit néztél, de a németek nem "aláztak magasan mindenkit eddig", a portugálokat és a barzilokat igen. (Tegyük hozzá, hogy a portugáloknak Pepe baromsága intézte azért, mivel viszonylag hamar kiállíttatta magát). Ezen kívül Ghánával döntetlenre játszottak, amerikát és a franciákat 1 góllal verték meg rendes játékidőben, Algéria ellen meg hosszabbításban nyertek, szintén egy gólos előnnyel.

2014. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hanem hogy a sok ember a sima német győzelemre fogadott, és mivel csak a hosszabbítással nyertek, buktuk. Nyertek, de mégse. Ez szerintem durva átverés.
2014. júl. 14. 15:26
 6/13 anonim válasza:
100%

Maximum óvás tudsz benyújtani a Szerencsejáték Zrt-hez, hogy változtassák meg a jövőben a sportfogadási módszereket...

De nem fogják megtenni, ők abból élnek, hogy más veszít.

Minél jobban veszít annál jobban élnek :)

2014. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Az argentinok 3 óriási ziccert hibáztak és nem is játszottak rosszul a vége felé már várható volt szerintem hogy a németek csak be fogják húzni. /Neuer kijövetele is megérne egy vitát, hogy ott miért az az ítélet született érthetetlen volt... de összességében a németek voltak a jobbak /
2014. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem FIFA 14, hogy 90 perc alatt mindig eldől a meccs. Sejtettem, hogy az argentinok kihúzzák a rendes játékidőt, mert szinte a legstabilabb védelemmel rendelkeztek, de utána már a seggükön vették a levegőt, borítékolható volt a német siker. Azért az 1.66-os vb győzelmük sem fizetett rosszul, így sikerült 350 eurót nyernem.
2014. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre fogadsz, akkor eszedbe nem jut ez az egész...
2014. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg miután a németek két döntetlent is játszottak, meg két egy gólos különbséget játszottak, és a két "gólzáporos alázásuk"-ból az egyik egy szar csapat ellen történt, akik az egész vb-n csak szenvedtek, a másik meg úgy nézett ki, hogy volt egy tizenegyesük, aztán bírtak rúgni egy rendes gólt, majd az ellenfél fontos de barom védője kiállíttatta magát még az első félidőben, így a maradék időben még kettőt tudtak rúgni az ember hátrányban játszó különben sem túl fényes csapatnak...


az argentinok meg pl. a hollandokat is kivédekezték egyészen a tizenegyesekig, pedig a hollandoknak megy is a szekér, meg mikor nagyon szorít az idő már színészi teljesítményüket is rendszeresen bevetik, hogy ítéljenek már valamit nekik, amivel megnyerik gyorsan... aztán az argentinok mégis megoldották..


Én ez alapján nem fogadtam volna arra, hogy simán nyernek a rendes játékidőben. Azt gondoltam, hogy nyernek, de biztos voltam benne, hogy nem könnyedén. Az a brazilok elleni 7-1, az valami csoda volt, vagy nem tudom, de szerintem az alapján sokan elfelejtették addig mi volt, elfelejtették hogy ez a brazil válogatott nem olyan volt, mint amiket eddig láttunk stb. csak azt hitték, hogy "dika, há ezek mindenkit megaláznak, tippmixeljünk gyorsan, sokat fogunk nyerni"

2014. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!