Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Már 3 éve kosarazom, de az...

Nem publikus:D kérdése:

Már 3 éve kosarazom, de az edzéseken semmi jele, viszont suliban meg úgy játszom, mintha egész életemben ezzel foglalkoztam volna. Erre van valami megoldás? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát példálul tesi órán, amikor kosarazunk, mindenki engem választ, és tök jó meg minden, de edzésen viszont egyszerűen nem tudok egy normális büntetőt, vagy bármi mást bedobni, és egyszerűen nem értem mi a baj... Szóval esetleg valami tipp, hogy ez miért van így? Vagy erre nincs megoldás, törődjek bele?

2014. szept. 12. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet. Kezdve attól, hogy mondjuk a suliban sikerélményed van és az azért tudat alatt tuningolja az embert, míg az edzéseken ez nincs meg. De lehet akár olyan egyszerű oka is, hogy más labdával játszotok, vagy más a palánk vagy gyűrű, esetleg nem tökéletes a magasságuk. Lehet közérzet is az oka, az egyik társasággal jobban érzed magad, a másikkal nem annyira. Tényleg ezeregy oka lehet.
2014. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:

Nem értek a kosárhoz, de ha olyan gondod van, hogy nem találod el a kosarat, akkor nyilván gyakorolnod kell, és nem csak az edzésen, stresszhelyzetben, hanem azon kívül is. Szerezz egy labdát és palánkot valahonnan, és javítsd a kosárra dobási statisztikádat napi 1/2 óra gyakorlással. Ez nem jó tipp?


Amúgy meg lehet, hogy szimplán nem a kosár a te sportod, és keresned kellene egy olyat, amelyben nem folyamatos kudarcok érnek az edzésen.

2014. szept. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Lehet igazad van:/ Valószínüleg a társaság lehet az oka, de azt nem hinném, hogy a palánk:) Kedves 2. Szerintem a dobássommal nincs baj, egész nyáron itthon dobálgattam, valószínűleg azért, mert talán az edző jelenléte, az hogy engem néz mindenki, és ha kihagyom,mindenki "pffff"-zik. Suliban ez nem így van. Ha esetleg nem megy be, azt mondják nem baj, majd legközeleb, amikor újra támadunk nekem passzolják, és ennyi:D
2014. szept. 13. 08:30
 4/5 anonim válasza:
Velem is szokott hasonló lenni. Én lámpaláznak mondanám, mert tesin vagy baráti közegben ha játszom jól érzem magam, de edzéseken meg "zavarban" vagyok nem tudom máshogy mondani.. Úgy érzem akkor minha mindenki engem figyelne folyamatosan és mintha minden az én dobásomon múlna amin bestresszelek és gyakran elrontom még a büntetőt is amibe páratlan vagyok. Sajnos még nem jöttem rá hogy mitől múlna el, hogy mitől szabadulnék fel.. :(
2014. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg a lámpaláz a helyes kifelyezés erre a problémára. Köszönöm szépen, hogy válaszoltál:)
2014. szept. 17. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!