Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetetek is rohadt bunko...

Szerintetetek is rohadt bunko Cr7?

Figyelt kérdés

Amikor megkérdezték Ronaldot ki a világ legjobbja ezt a választ adta : Egyértelműen én vagyok a legjobb..

Amikor megkérdezték Messit, ki a világ legjobbja ezt válaszolta: Ronaldinho a futballtörténelem legjobb játékosa

Amikor megkérdezték Dinho-t ki a világ legjobb játékosa ezt felelte: Ez nem kérdés, Lionel Messi évekkel jobb,mint Cristiano Ronaldo.



2014. nov. 29. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a szövegkörnyezet... ez az állítása beképzelt volt az tény... amúgy meg kölcsönösen tisztelik egymást, és mind2 ugyanolyan egoista, csak más módon... ha már a bunkó és beképzelt focistánál tartunk, az a név hogy ibrahimovic mond vmit? XD
2014. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Ronaldo egy igazi bajnok ahhoz társuló mentalitással.


Messi meg Ronaldinho istenadta tehetségek, nem csoda hogy szerényebbek, Cé viszont iszonyú keményen dolgozott egészen gyerekkorától kezdve. (persze nem azt mondom hogy Messi vagy Ronaldinho aranylabdájában nincs meló).


Szerintem ennyi belefér.

2014. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért akkor is sok már egy kicsit!:)
2014. nov. 29. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg tényleg ő a világ legjobbja. Tény hogy nem túl szerény, de van rá oka. Tavaly rengeteg gólt lőtt, idén is sorra dönti meg a rekordokat, lassan mindenben ő s csúcstartó a Realnál és a BL-ben.

Akkor mit mondanál Ibrahimovic kijelentésére, hogy ő a fociisten?

2014. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Akinek pénze van mind beképzelt
2014. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem kifejezetten csak erre értettem amit elküldtem!:) de koszonom a válaszokat
2014. nov. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!