Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék nézni mégegy bajnoks...

Szeretnék nézni mégegy bajnokságot, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

A Spanyolt nézem, ott a Barcának drukkolok, országok válogatottjai közül pedig Brazília, Argentína, Spanyolország.

A németeket nagyon nem szeretem, se az országot, se a nyelvet, se semmit, ami német... Bár a Dortmund valami miatt szimpi csapat. Annyira az angolokat sem szeretem, de a Chelsea-ben vannak brazilok + Fabregas. A franciákkal és az olaszokkal nincs problémám.

Melyiket ajánljátok? Illetve... mikor és hol szokták adni őket a tévében?



2015. jan. 26. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az angol a legjobb. Ott a 17-18. helyen álló csapatok is elég gazdagok, ezért piszok erős keretük van, tényleg bárki elkaphat bárkit, a kiscsapatok nem fekszenek úgy hanyatt a nagyoknak mint a spanyol bajnokságban. Az angol bajnokságban ráadásul van 5-6 klasszis csapat, tehát egy-két hetente mindig van rangadó, most hétvégén pl. Chelsea-City lesz. A Digisport 1 és 2 közvetíti Magyarországon, szomban 13.45, 16.00, 18.30 és vasárnak 14.30 és 17.00, hétfőn meg este kilenckor kezdődnek a meccsek.


Az olasz bajnokság jelenleg a béka segge alatt van.. A pár éve még komoly Inter és Milan öreg/közepes játékosok gyújtőhelye, a Roma és a Napoli sem az igazi, immár 3-4. éve fogja a Juventus nyerni a bajnokságot nagyon simán, de a BL-ben ők sem érnek sokat. Az olasz ligát is a digi közvetíti meg néha a Sport Klub.


A francia bajnokság most egész izgalmas, úgy tűnik hogy a Marseille és az OL meg tudja szorongatni a PSG-t. Ezt is érdemes nézni, de az angol azért jobb szerintem.

2015. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek pont az ellentettje vagyok. Én szinte mindent imádok ami német. Úgy gondolom, hogy a Bundesliga-t is megéri nézni. Főleg most tavasszal, mert elég izgalmasnak ígérkezik. A Bayern tuti megnyeri, viszont utána még ott van 3 BL-t és 2 EL-t érő hely, amiért komoly küzdelem fog menni, hisz számos csapat a jelenlegi állás szerint még könnyen elérheti. Ugyanakkor az alsóház is izgalmas lesz, mert elég nagy nevű csapatok tartózkodnak ott, mint pl: Dortmund, Werder Bremen, Hamburg vagy épp Stuttgart. Ezek a csapatok még nem is olyan túl rég meghatározóbbak voltak a bajnokságban, idén viszont nem túl acélosak. Szóval miattuk is érdemes lesz nézni, mert ádáz csata fog zajlani a bennmaradásért. Másik ok, amiért érdemes nézni az a mutatott játékuk. Ebben szerintem egyet érthetünk, hogy az utóbbi időben elég nagy változáson ment keresztül a focijuk. Szerintem sokkal színvonalasabbak lettek és szebben játszanak. Bátran nyúlnak fiatal tehetségekhez, nem ritka, hogy 18-19 éves játékosok már szinte alapemberek. És ami a pozitívum, hogy saját nemzetük tehetségeihez nyúlnak, tehát a német foci az nem ilyen "összevásárolok mindenkit" alapon működik. A meccseket az Eurosport 2 szokta adni. Általában péntek este, szombat délután/este és vasárnap délután vannak meccsek. És a kommentátor nem más, mint Hajdú B. István, akit én személy szerint nagyon szeretek.


Emellett én is ajánlom a franciát, idén elég szorosnak tűnik és igen az olasz elég gyenge mostanság. Úgy gondolom, hogy a portugál bajnokság is erősebb már lassan...Emellett érdemes még figyelemmel követni a holland bajnokikat, bár ott nincsenek nagy nevű játékosok, de sok a jövőt meghatározható játékos onnan kerülhet ki. :)

2015. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A premier league a legerősebb liga. Teli van sztárcsapattal és sztár futballistával és ezek nem úgy oszlanak el, mint Spanyolországban, hogy a realban mindenki, a barcelonában a maradék, hanem rendesen.

Én Juventus fan vagyok immár 20. éve, de az olasz bajnokság gyenge, épp ezért nem is ajánlom. Én elfogult vagyok és szeretem nézni őket, de nem esem hanyatt az izgalmaktól.

2015. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az 1. válaszolóval.bár a Dortmund most nem a legjobb mert a Bayernbe szerződött Lewandowski és ugy tudom Reus is váltani fog hamarosan.én személy szerint az 5 legnagyobb bajnokságot nézem.valamelyiket sajnos csak netről mert a Diginél lesz lassan minden.
2015. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Ahhjj, az a baj, hogy nincs Digink... Még jó, hogy a Spanyol meccseket általában a Sport 1-2-.n szokták adni.

2015. jan. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!