Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A kosarazás jó sport? Szerinte...

A kosarazás jó sport? Szerintetek érdemes elkezdeni? és ha igen akkor nehéz megtanulni kosarazni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A suliban egyik nap kosárra dobáltunk tesi órán négyen mert unatkoztunk, és elgondolkodtam azon hogy talán jó lenne elkezdeni kosarazni, csak nem nagyon tudom hogy hogyan is kezdjek neki.ha valaki tud a fenti kérdésekre válaszolni vagy hozzáfőzni valamit akkor azt írja meg. A válaszokat előre is köszönöm! 13/L :)

2015. jan. 30. 20:51
 1/8 anonim válasza:
15 éves vagyok lány és 1 éve kosarazom nem bántam meg,hogy elkezdtem.Nagyon jó sport...ha több minden érdekel írj privátba
2015. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
15 éves lány vagyok és már 7és fél éve kosarazok. Ez a sport a csapatmunkáról és az akaratról szól,és egyben kikapcsol.Fel tud vidítani..főleg egy jó csapattal és persze edzővel.😊 imádok kosárlabda tornákra járni,mert egy csomó nemzetiséggel találkozok.Csak mostanában nem tudok edzésekre járni maximálisan mert tanulok...szóval még el kell gondolkoznom rajta,hogy melyik az első számomra..
2015. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jo sport!:)3éve kosarazok. ha szeretnél valamit kérdezni irj nyugodtan privátba
2015. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! :)
2015. jan. 31. 12:14
 5/8 anonim válasza:
Én 4 éve kosaraztam, és szerintem azért elég nehéz sport, de meg lehet tanulni. 3 évet úgy kosaraztam, hogy azt hittem, fejlődök, de aztán egy jó edző után egy év alatt fejlődtem jóval többet (igazából akkor tanultam meg kosarazni) mint előtte 3 év alatt, ezért úgy gondolom, hogy érdemes megpróbálni.
2015. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja 12/L.
2015. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia nagyon is megéri hidd el én személy szerint 8éve kosarazom és imádom :).Biztos neked is tetszeni fog.
2015. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még azért aggódom mert azért nem mindenki tudja szerintem megtanulni mert ez attól is függ hogy:milyen magas vagy,hogy tudsz dobni,van e hozzá tehetségem,stb. szóval lehet hogy nem fog menni annyira de majd próbálkozom.nagyon tetszik ez a sport!és még egyszer köszi az eddigi minden válaszolónak!!! :)
2015. febr. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!