Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen szinten vannak a...

Milyen szinten vannak a legjobb brazil és argentín klubcsapatok?

Figyelt kérdés
Írjátok le a csapat nevét és írjatok olyan európai csapatot amellyel körülbelül egy szinten vannak.

2015. febr. 27. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az europai csapatok a BL, akkor a Del-Amerikai az EL.
2015. febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És például a Fradi vagy a Videoton jobb mint pl.: a Boca Juniors vagy a Corinthians?

2015. febr. 28. 12:37
 3/8 Suvorov ***** válasza:
100%
dehogy jobb Argentin meg Brazil bajnokság ott van világ 10 legjobb bajnokságja között Boca meg Cor 5 vagy 6 golokkal verné fradit is meg vidit is BLbe 16ig vagy 8ig simán elmennének de végső gyözelemre se lennének esélytelenek
2015. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért megnézném, hogy egy Boca Juniors a végső győzelemre is esélyes legyen. A BL csoportkörén talán túljutnának, de ott rögtön kiesnének. Azért a Dél-Amerikai top csapatok nagyon nincsenek egy szinten egy bayern egy real egy barca egy manchester egy atletico vagy egy juventus ellen.
2015. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy beférnek-e a 10-be. A 15-be már inkább beférhetnek. Sok erős bajnokság van, ott van ugye az 5 nagy, de még a holland, portugál, orosz, görög, török, belga, svájci, ukrán, ugye ez így már velük együtt 15, de még ott van a skót bajnokság, az amerikai, mexikói vagy esetleg valamelyik skandináv vagy szláv bajnokság, bár szerintem ezektől már jobbak a brazil és argentin bajnokságok.


Nagyjából szerintem az ukrán, belga vagy svájci bajnokságnál lehetnek picit gyengébbek ezek a bajnokságok, tehát egy élvonalbeli brazil csapat (Cruzeiro mondjuk) szerintem lehet, hogy majdnem van egy Basel, egy Anderlecht vagy egy Shaktar Doneck szintjén.

2015. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Suvorov ***** válasza:
61%

pedig simán esélyes lenne egy Boca vagy River bayern real barca télleg jobb nálluk de nem annyival hogy ne lenne ellenük esélyük Manchester Atletico meg Juve meg semmivel nem jobb náluk világkupán is nem egyszer verte már meg Libertadores győztes a BL gyöztest meg nem véletlenül igazolnak a Europai csapatok is folyamatosan Argentin meg Brasil bajnokságbol

Svájcba csak a Basel van aki jo Skotoknál meg csak a Celtic Görögbe is csak a Olympiakos ezeknél sokkal jobbak Török meg egy tulértékelt bundás bajnokság Holland visszaesőben van Ottis csak Ajax psv Feyenoord aki jo többi hullagyenge Portugál Orosz Ukrán bajnokságokkal vannak kb egyszinten de Ukránoknál is csak a eleje erös

2015. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, van realitás abban amit írtál, így jobban megnézve tényleg beférnek a TOP 10-be, a spanyol, német, angol, olasz, francia, orosz, portugál, ukrán, brazil, argentin lehet kb. a 10 legerősebb bajnokság.


De azzal nem értek egyet, hogy egy szinten lenne egy brazil top csapat, egy Atlético Madriddal, vagy egy Juventussal, és hogy felvenné akár a versenyt egy Bayernnel. Ugyanúgy, ahogy a Porto, vagy a Shaktar Doneck, Zenit is jócskán le vannak maradva, a brazil csapatok is le lennének ezektől... Egy Sevilla-val sincsenek szerintem egy szinten, mert ink. a Villareal, vagy Athletic Bilbao, vagy még annál is kicsit lejjebb a tavalyiak alapján, nem hogy az Atlético... Jóval nagyobb különbség van a TOP 5 bajnokság tagjainak az élcsapatai és a 6-10-ig elhelyezkedő bajnokságok mondjuk élcsapata közt.

2015. nov. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egy Sevilla-val sincsenek szerintem egy szinten, mert ink. a Villareal, vagy Athletic Bilbao, vagy még annál is kicsit lejjebb a tavalyiak alapján, nem hogy az Atlético"


Ezt mondjuk kicsit benéztem, mert egyrészt, az Athletic Bilbao-val volt a Shaktar és a Porto egy csoportba, a Shaktarral kb. egy szinten vannak, de a Porto oda-vissza verte őket, úgyhogy a Porto kb. Villareal szint, vagy annál jobb (ott amúgy pont volt egy nagy szakadék a Sevilla és a Villareal közt), ha a tavalyi alapján el akarom helyezni őket. Másrészt pont tavaly volt a Porto meglepetés 3:1-e (1 db 11 góllal is...) a Bayern ellen, bár visszavágón eléggé szétverte őket a Bayern, úgyhogy tartom, hogy azért a versenyt nem igazán tudja felvenni a top csapatokkal a brazil topcsapat, és ink. egy Villareal, vagy Athletic Bilbao szint, mint Atlético Madrid meg Juventus. A BL-be vagy 3.-ként mennének az Európa ligába, vagy a 16-ig mennének el, egy jó csoport esetén, szerintem... a csoportutolsó helyhez pech, míg a legjobb 8-hoz szerencse kell, ahogyan az tavaly is volt pld. a Portonak, mert könnyű is volt a csoport, meg utána is a Basel jött. De a Juventus ágán szerintem már megakadtak volna, mert egy Monaco-t már nem tudnak legyőzni, de igazából egy Dortmund-ot se, pedig az is könnyű ág volt.


A török csapatok pedig rendszeresen leszerepelnek, valóban én is azt hittem, hogy mekkora bajnokság, sok nagy csapattal (Galata, Besiktas, Fenerbache stb-stb) és legalább ilyen holland, de ink. portugál szinten van, azt ahogy elkezdek tisztábban látni, rájövök, hogy jóval gyengébb bajnokság, főként levezetni járnak oda az egykori sztárok pld. Van Persie, Podolski, Gomez... És ők ott a sztárok, meg vezetik a góllövőlistát, meg minden meccsen kb. gólt lőnek... A Galata most is gyengélkedik a BL-be, tavaly meg mindenki szórta neki a gólokat és utolsóként kullogott haza, az Anderlecht mögött... szóval sok igazság van abban amit írtál, nyomtam is egy +-t.

2015. nov. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!