Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van ennyi elvakult...

Miért van ennyi elvakult "futballszurkoló"?

Figyelt kérdés

[link]

Valójában nemcsak Messire, de néha Ronaldora is igaz, hogyha valamelyik meccsen nem lő gólt, akkor a sok tizenéves elárasztja az internetet és jól megmondja a tutit. Viszont ami a legrosszabb, hogy ez nemcsak egy facebook-os jelenség, mert felsőbb körökben is ez az elképesztő dilettantizmus jellemző (olyan afrikai miniállamok képviselői is szavazhatnak az Aranylabda gálán, akik Messin meg Ronaldon kívül nem hallottak még más játékosról). Lehet, hogy ez egy felesleges kirohanás részemről, de eléggé bicskanyitogató az a tény, hogy Messi egy teljesen tét nélküli meccsen éppen nem nyújt 100%-ot (konkrétan a Jamaica elleni meccs) és tőle több tízezer kilométerre néhány senki ilyen "mémeket" gyárt, amit több millió ember akarva-akaratlanul minden nap lát a facebook-on.



2015. jún. 21. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Messi és CR valószínűleg a jelenlegi két legjobban felkapott jatékos, hozzáteszem nem ok nélkül..nem tartom valószinűnek hogy rögtön utánuk következő generációban lesz két ilyen játékos mint ők bár nem kizárt. Én is látom hogy lehurrogják őket néha a az aktuális teljesítményük miatt, de hát magasra tették a lécet, sok játékosnak egy mesterhármas a karrier csúcs, ezzel szemben náluk ez szinte már elvárás...pedig ők is csak emberek, lehet neha rossz napjuk. Egyébként én egyiküknek sem vagyok nagy rajongója pont emiatt a teljesítmény kényszer miatt. Az aranylabdárol meg nyilván nem olyanok döntenek akik fejében csak ez a két név létezik, de már számomra is zavaró hogy mindig ők ketten vannak ott meg még egy valaki.
2015. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!