Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek idén a manchester...

Szerintetek idén a manchester united harcban lessz a bajnoki cimért?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 21:01
 1/6 Suvorov ***** válasza:
dehogy lesz Lincoln Red Imps sokkal jobb náluk
2015. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mai meccs képe alapján megint a 4. helyért fognak küzdeni. Elképesztően pocsék játékuk van, az pedig külön szánalom, hogy egy Tottenham ellen is bekkelni kell az utolsó 20 percben. A bajnoki címért az Arsenal lesz versenyben (talán a City). Ha elkerülik a szokásos sérüléseket és Sanchez mellett Cech is alakítani fog, akkor simán szoros lehet a bajnokság, de sztem megint a Chelsea lesz a bajnok.
2015. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igaz hogy ma nem voltak a toppon de a lényeg a 3 pont

És a végjátékban ott lesznek majd az élen

2015. aug. 8. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Most, hogy így már elkezdődött, az Arsenal vagy a City fogja nyerni a bajnokságot, én úgy gondolom, a United lehet a sötét ló, számomra se meggyőzőek, sajnos megint nem túl jó a játék, de a keret az egyre jobb, sok az erős pont benne, remélem odaérünk :).
2015. okt. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az arsenal ugyis kipukkad a city vel lesznek gondok
2015. okt. 11. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a United-dal vannak gondok, az Arsenal nagyon simán gurított 3-at, a PSV-től kikapunk, ez így elég kiábrándító. Néha még azt érzem, hogy rosszabb a csapat, mint tavaly, sőt lehet az is, csak én akarom nagyon elképzelni, hogy ez a United éve lesz. Én remélem, meg egyébként esélyesnek is látom, mert nem egy akkora keret az-az arsenali, hogy kipukkadnak, de egyelőre csúnyán elkentek minket. A City a fő esélyes keret alapján, a pénz nagy úr, úgyhogy megint brutális keretük van, de taktikailag, mentálisan stb-stb. nem tudnak annyit hozzá rakni, és gyakran bénáznak, úgyhogy foghatóak lennének, csak hát amíg a United a legnagyobb lúzer a 3 csapat közül, addig ez nehéz lesz. Amúgy tavaly se volt erős, de most még szerintem annyira se az, az angol bajnokság, bár lehet az Arsenal fejlődő tendenciájával, Klopp liverpooli szerződésével, kissé felerősödik a liga, de eddig, egy nem nagy nevekből, de jól, masszívan összeállt Leicesternek, West Ham-nak, vagy Crystal Palacenak is szinte simán dobogós helyezés nézhet ki, ha minden összejön nekik és tartják a színvonalat, főleg itt a Leicesterre gondolok.
2015. okt. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!