Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? (Barca meccs)

Figyelt kérdés

Életem első meccse lesz. :)

Úgy volt, hogy a szeptember 13-i Atletico elleni meccsre megyünk (4 napra összesen), de aztán esett le, hogy az Madridban van... én meg ha már több napra megyek, szeretnék egy normális városban lenni. Barcelonában van tengerpart, vannak jó programok, és hát a hangulat is teljesen más. Meg más nevek virítanak minden 2. ember hátán. Én Madridba nem szeretnék menni, mivel nem úgy állunk, hogy minden egyes meccsre ki tudjunk menni, szóval jó sokáig ez lesz az első és egy ideig utolsó meccsem is. Szóval ez az egyik lehetőség. Szeptember közepe felé, Madridban, Atletico ellen.


Akkor ott van 20-án a Levante elleni meccs. Ami még szintén egy viszonylag közelebbi időpont, ráadásul még Barcelonában is van, viszont... elég nagy rá az esély, hogy inkább a kispadosok fognak játszani, vagy ha MSN kezdő is lesz, le fogják őkeet cserélni. Én meg ha már kimegyek oda és kifizetünk érte ennyi pénzt, akkor lehetőleg 90 percet szeretnék lát ni a világ legjobb triójából. Középpályások, védők, kapus úgyszint.


A harmadik lehetőség november elseje, Villareal, Barcelonában. Ezzel meg az a probléma, hogy túl messze van, már teljesen be vagyok zsongva, nem bírok ennyit várni. :D


Még annyit az elsőhöz, hogy az szól az Atletico mellett, hogy... hát, hogy ők lettek a harmadikok, és egy ilyen meccset látni nem kis dolog. Viszont kb jobban utálom azt a favágó bandát, mint a Realt...


Szerintetek ez a három lehetőség közül melyik érné meg a legjobban?



2015. aug. 6. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe a legközelebbi időpontot választanám, az augusztus 20-át, amikor a Barcelona Levantét fogadja bajnoki foci mérkőzésen. Én tavaly a Barcelonának minden bajnoki mérkőzéseit megnéztem a Tv-ben, de mindig a legerősebb összeállításban játszottak. Emiatt egyáltalán nem kell aggódnod. Azért sem játszhat tartalékosan a Barcelona, mert a Levante is biztos friss igazolásokkal erősíthetett. Jó szórakozást kívánok neked ehhez a mérkőzéshez.
2015. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lio77 ***** válasza:
Szerintem is a Levante elleni meccset válaszd.A szeptember 20 az még nagyon nagyon szezon eleje,nincs értelme pihentetni az msn-t,tuti játszanak,hogy újra csúcsformába lendüljön a csapat,és ők is.És most irigykedek amúgy,jó szórakozást:D
2015. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mekkora gondjaid vannak, kérdező...
2015. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1: Nem augusztus 20-án lesz, hanem szeptember 20-án. Augusztusban nem tudunk menni. Köszi. :)


#2: Köszi a tanácsot. :) És az utolsó mondatot is. :D


#3: Tudod, hogy lehetnek neked is kevesebb gondjaid? Úgy, ha nem irigykednél. ;) Nem szívesen írom ezt le, de hdd el, hogy nekem is vannak ám ennél sokkal nagyobb gondjaim... Nem tudom, mit zavar az téged, hogy megkérdeuztem egy kérdés feltevő oldalon, hogy melyiket ajánlják... Ha már ennyi pénzt fizetüónk érte, és úgy, hogy nem megyek minden egyes meccsre, így igazán megérdemlem, hogy a legjobb formájukban lássam őket. De hajrá, tegyél csak rosszindulatú megjegyzéseket továbbra is, háthamegoldódnak a gondjaid! Pazarold erre az idődet ahelyett, hogy megpróbálnál megoldást találni!

2015. aug. 8. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam véletlenül a dátumot, szeptember 20-át akartam írni. Akkor is válaszd ezt a közelebbi időpontot a Barcelona Levante bajnoki foci mérkőzést. Ha ezt a mérkőzést nézed meg, nem fogsz abban csalódni Még egyszer elnézést kérek tőled a bakiért.
2015. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pistissi válasza:

Kedves Kérdező!

Most a Barca nincs bombaformában, ezért érdemes lenne megnézni a szeptember 20.-ai FCB-Levante mérkőzést! :)

Remélem összeszedik magukat a fiúk! :)

2015. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!