Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Újpest drukkerek, ti miért az...

Újpest drukkerek, ti miért az Újpestnek szurkoltok?

Figyelt kérdés
Mi az ami megfogott a csapatban? Van valami filozófia, vagy életérzés, amit megtudnátok fogalmazni?

2015. dec. 6. 08:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
24%
Undirító Újpest! Hajrá ZTE!!
2015. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Újpest drukkerek... vagyis nem arra vagyok kíváncsi, hogy te nem kedveled őket... bááár... elmondhatod nyugodtan, miért nem szereted az Újpestet, ellenvéleményt is mondhattok akkor, de legyen mind rendesen megfogalmazva, konkrét benyomások, gondolatok alapján érveljetek az Újpest ellen/mellett, az utálkozást meg a köpködést pedig hagyjuk, ha kérhetem.
2015. dec. 6. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
hát én azért, mert egy kis anyabaszó cigány vagyok.
2015. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Én azért nem szeretem az ujpestteeet mert a Fradit igen:-)
2015. dec. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, most légyszi tényleg ne azért írjatok, hogy ilyen fogyatékos megjegyzéseket tegyetek... vagy tényleg ilyen fogyatékosok vagytok és nincs egy normális szurkoló? Ááá.... Utolsó te legalább írtál vmit (...), de te is kifejthetnéd, hogy mondjuk miért utálod az Újpestet, nem hiszem el, hogy úgy lehet utálkozni, hogy fingod nincs miért utálsz valamit... Miért a Fradi oldalára álltál, jobban tetszik a zöld szín, vagy mi? Az Újpestben meg mi az ami nem szimpatikus, ami tényleg nem szimpatikus? Mert max. azt tudnám megérteni abból, hogy azért utálod az Újpestet mert a Fradinak szurkolsz, hogy ha lenne valami normál indokod, hogy miért szurkolsz a fradinak és akkor érteném, hogy rivalizálsz az Újpesttel, ami természetes, mert legfőbb városi riválisa a Fradinak az Újpest, de az utálatot akkor se érteném meg.
2015. dec. 7. 15:53
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem csak egyszerűen szimpatikus volt az egész. Még a lila szín is, minden. Meg gondolom az is közrejátszott, hogy a családban mindenki Dózsás volt. :D

Ha Hypós Ferinek elég volt annyi indok ahhoz, hogy fradista legyen, hogy Ferencváros a neve és ő is Ferenc, akkor nekem ez miért ne lenne elég? :D

Aztán az ember elmegy meccsre, megérzi ott a hangulatot, az örömöt a góloknál és nem tud többé szabadulni, szerelmes lesz. :D

2015. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz! Értem, mondjuk az elég nagy indok, ha a családban mindenki az volt, ez olyasmi mint az identitás, hogy a németeknek szurkolsz mert német vagy, vagy valamelyik liverpooli klubnak, mert onnan származol stb-stb. De az nem volt nagy befolyással rád, ahogyan játszottak? Mert mondjuk én sose lettem volna a német foci egyik kedvelője, ha nem játszottak volna gyerekkorom alatt olyan szépen, ez számomra meghatározó volt.
2015. dec. 8. 16:24
 8/12 anonim ***** válasza:
A játékot csak azután kezdem figyelni, hogy szimpatikus lett a klub és hát ugye az egyik legjobb hazai csapat szóval sok örömöt is szereztek nekem. Szóval nem, nem azért mert jobban játszott mint a Fradi mondjuk. A hangulat is lehet, hogy jobb a fradistáknál, de én ebbe kerültem bele és sose bántam még meg. :D
2015. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 valaki200214 válasza:
Engem nem különösen a csapat fogott meg, csak azért drukkolok nekik, mert az Újpestnél vívok. Amúgy régen Fradi drukker voltam most meg nem tudom eldönteni
2015. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 RW83 válasza:

Szerintem három tipusú drukker létezik.


Az első, aki mondjuk a tévében néz egy meccset és tetszik neki, ahogy a csapat játszik. Általában ilyenekből kerülnek ki a nagy, neves csapatok drukkerei: Barca, Ral Madrid, Man.Utd, Juve és még sorolhatnám.


A második típus, aki a lokális kötődések miatt szurkol a csapatának. Pl egy miskolci illetőségű ember, aki szereti a focit, nagy valószínűséggel a Diósgyőrnek fog szurkolni. Egy debreceni a lokinak, egy szombtahelyi a Halinak és lehet tovább sorolni.


A harmadik típus pedig, aki valahogy egy csapat mellett köt ki és ott is marad. Én pl vidéken lakom és sok újpesti haverom, barátom van, akik már 20 éve, ha tehetik, minden meccsre felmennek. De van ugyanilyen cimborám fradista, kispest, sőt, angyalföldi érzelemmel is. Ezt nehéz megmondani, miért van így..legtöbbször kimentek és az első alkalommal olyan pozitív benyomást szereztek, amiért ott ragadtak a lelátón. Mikor az ilyen embert kérdezik, miért XY-nak szurkol, legtöbbször olyan válasz jön tőlük, hogy "így alakult"..

2015. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!