Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kik a kedvenc alltime futball...

Kik a kedvenc alltime futball játékosaitok? (opcionális indoklással)

Figyelt kérdés

számomra:


5. Cruyff - habár személyes kötődés nem igazán fűz hozzá, számomra vitathatatlanul a valaha volt legkomplettebb futball játékos. a Totális Futball legnagyobb és legkiválóbb alakja, a '70 évek holland válogatottjának és Barcelónájának legnagyobb vezéregyénisége. edzőként a gyémánt-forma tökéletesítője, és végső soron a tiki-taka megalapozója, kinek ilyen téren történt munkásságát folytatta Rijkaard, majd befejezte Guardiola. az eredmény a Barcelona 4-5 évig tartó hegemóniája.


4. Zidane - "az évtized mestere", a világ valaha volt egyik legjobb középpályása. 1998 és 2006 között Franciaország válogatottjának legjobb és legkimagaslóbb játékosa. Ronaldinho és Bergkamp mellett a legjobb labdakontrollal rendelkező játékos. nem hivatalosan persze, de a 2002-es BL döntőben lőtt gólját a futball legjelentősebb és legikonikusabb góljaként tartják számon. a Real Madrid (első) Galaktikus-érájának élő megtestesítője, akinek a játékát öröm volt nézni.


3. Cantona - habár sosem voltam Manchester United szurkoló, vitathatatlan hogy 10-12 éven keresztül a világ egyik legszebb focit játszócsapata volt. ez az időszak tette Sir Alex Fergusont a legsikeresebb Vörös Ördögök-edzővé, és rengeteg hatalmas játékost adott a világnak (csak hogy néhányat említsek: Keane, Yorke Scholes, Giggs, a Neville testvérek, Beckham, Rooney, Cristiano Ronaldo). a leghatalmasabb azonban mégiscsak Eric Cantona. számomra ő a csapat iránti odaadás, alázat és harciasság megtestesítője. hogyan is felejthetném el mikor arcon rúgta az őt szidó szurkolót, mikor megbombázta a bírót, vagy mikor megtaposta a földön fekvő ellenfelét? sokaknak legenda, sokaknak féreg, de a mai, modern futball nagyon kevés olyan játékost tartogat, mint ő! (és ide még említhetném Materazzit, Stamet, Bartont, Medelt, van Bommelt, Gattusót, Dickset, Fergusont, Sounesst, Roy Keanet. és még sok másik nevet)


2. Maldini - teljes karrierjét az AC Milan csapatában töltötte, ahol két legendás védelmi sornak is tagja volt (Maldini - Baresi - Costacurta - Tassotti; Maldini - Nesta - Stam - Cafu). balhátvédként és középső védőként is a világ legjobbjai közé tartozott, a Nestával alkotott belső védő duója (akkor már Jankulovski és Oddo játszott a két szélen) pedig a futball legjobb védőpárosa véleményem szerint. aki játszott ellene, az őt tartja a legkeményebb ellenfélnek. megállította Maradónát, megállította Ronaldót, megállította Ronaldinhót. a rossoneri-oldal legnagyobb legendája. a világ legjobb és legnagyobb védője.


1. Guti - őt biztosan nem fogjátok más listán megtalálni. számomra személyes kedvenc, mert szeretett csapatom, a Real Madrid, és ezáltal a madridizmus egyik legjelentősebb megtestesítője, aki kivételes látással bírt a pályán, és aki nagyban hozzájárult a Galaktikus-éra csodálatos játékához. klubja iránt teljes elkötelezettséggel viseltetett. sosem fogom elfelejteni mikor megütötte Pellegrinit (az akkori edzőt), vagy mikor azt nyilatkozta a visszavonulása után, hogy "Raúl barátjával megtanítanák a Castillán, hogy mit jelent viselni a habfehér mezt". remélem valóban lesz erre lehetősége (lehetőségük).



#Real Madrid #Barcelona #Ronaldo #Manchester United #futball #Lionel Messi #tiki taka #counterattack #pressing #total football
2016. jan. 18. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én közülük csak Gutit láttam élőben játszani. Soha nem felejtem el a sarkazós gólpasszát Benzemának néhány éve a Deportivo ellen. Fantasztikus játékos volt.
2016. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
guti egy homokos féreg, ráadásul hülyeségeket is beszél, hála istennek az ATMA agyoncseszte a reklám margitot és jól beégette saját magát és a csapatát is az a kis ...... undorító egy állat mondjuk a csapata is....
2016. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
szurkoljatok csak annak az agyonvásárolt csapatnak akik 10 kupából 9-et franco tábornoknak köszöhetnek, nagy dicsőség ezeknek a retkedékeknek szurkolni xxdxdxddxxdxdxxdxdxdxdxddxdxd omg margettt a BARCA odavissza megkurálja őket bármikor xdddddddd
2016. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
ha egyenlő esélyekkel indult volna a Barca a margittal a futballtörténelemben, alig lenne kupája a franco-s összevásárolt béna brigádnak :))) xdddxdxdxdxdxdxdxdxdxdxddxd
2016. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
jajj miről is beszélek én? hisz Madridban csak 1 csapat van és az az ATLETICO MADRID!!! spanyolországban is csak őket szeretik, a realt gyűlöli mindenki aki egy kicsit is normális, mert egy ilyen csapatnak nem nevezhető valaminek szurkolni egyenesen bűn, hazaárulás, becstelenség !!!!!!!!!! xdddd
2016. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol élsz kevés 5.

Azt hiszed mert így gondolod így is lesz? Jó taktika,boldog ember lehetsz

2016. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
figyelj kedves utolsó, én tisztában vagyok vele, hogy vannak olyan elhalt agysejttel rendelkezők és elhalt ízlésképességgel rendelkezők akik a realt szeretik!! sajnos!! hülyék voltak, vannak, lesznek is, de a legtöbb amit tehetünk hogy kampányolunk ez ellen a mocsok csapat ellen !!!!
2016. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez inkább a te elhalt agysejtedet mutatja. A másik csapat ellen szurkolj,azzal foglalkozz,ne a saját csapatoddal törődj. Így tovább
2016. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
ne ríjjá már azé mert nem tudtok kupákat nyerni!! inkább csak szurkolj tovább a kis középcsapatodnak :) én is azt teszem, szurkolok hogy zibange még jobban elcsessze azt a kaksi csapatot :))
2016. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha középcsapatot szeretnék,nem a Realnak drukkolnék,hanem egy olyan szutyoknak,ami az utóbbi években kicsit megemberelte magát és képes volt felnőni a spanyol élvonalhoz és méltón viselni a Madrid nevet. Ettől persze már hatalmas a pofájuk,kár,hogy az IGAZI madridi csapat már évtizedek óta a legjobbak között van,ellentétben a 2014-ben csúnyán elvérző csapatoddal
2016. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!